Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Donor spermium! Ki hogyan...

Donor spermium! Ki hogyan vélekedik róla? Mit tennétek ha más esély nem lenne? Hogyan tudtátok ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Lehet nálunk is csak ez az 1 esély van és szeretném tudni.milyen érvek szóltak mellette és ellene!

2012. okt. 1. 09:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez olyan, minta donor petesejt. Semmi extra. Ezt nem feldolgozni kell, hanem tudni, h akarjátok-e vagy sem? Azt pedig SENKIEK nem kell az orrára kötni, h spermiumdonáció volt.

2012. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

szia!!köszi a gyors választ!teljes mértékbe egyet értek csak most itt őrlődők,hogy a párom akarja én meg nem!tudom nem kellene ekkora hűhót csinálni belőle de fel lehet ez valaha dolgozni meg elfogadni?

kedves válaszoló nálatok is ez volt vagy lesz??

2012. okt. 1. 09:40
 3/26 anonim ***** válasza:
És te vagy a nő egyébként?
2012. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
igen nő vagyok!de most mindkét részről kérdezem!akár nő akár férfi szemszögéből!mert tudom nekünk kell eldönteni akarjuk-e így de szerintem nem olyan egyszerű a válasz!elég összetett!ha én nem akarom akkor teljesen vessem el a témát?az is érdekelt volna ,hogy aki így döntött annak mi szólt mellette aki meg nem annak mi!
2012. okt. 1. 09:57
 5/26 A kérdező kommentje:
jaj bocs rosszul értelmeztem amit írtál!igen én vagyok aki vaccillál!tehát nem tudom mit csináljak!
2012. okt. 1. 09:58
 6/26 anonim ***** válasza:

Mérlegelni kell!

Szeretnél gyermeket?!

Ha igen, akkor 2 megoldás van, donor sperma, vagy örökbe fogadás!

Ha donor sperma, akkor legalább tudod hogy a gyermek a feleségedtől van, ismerősök látják hogy terhes volt az asszony, kihordta, megszülte a gyermeket, mondhatják ok hogy a tiétek, senkinek nem kell az orrára kötni hogy donor spermium által fogant! Nem lesznek kereszt kérdések, nem susmognak a hátatok mögött...

Ha örökbe fogadtok, azt mindenki tudni fogja, hisz egyszer csak lesz egy baba, vagy egy kis gyermek, valamint a gyermeknek is majd vagy elmondjátok, vagy nem hogy örökbe lett fogadva!


3. Variáció, nem mentek bele a donor spermiumos dologba, nem fogadtok örökbe, elváltok, majd az asszony valakivel össze jön, akitől lesz gyermeke, boldogan él, a férj pedig össze jön valakivel, megint előjön a gyermek téma, kiderül nem lehet baba, megint tönkre megy a kapcsolat, mert a nők gyermeket szeretnének!!!


Nem könnyű feldolgozni, de ha az ember gyermeket szeretne, mindent megtesz érte! Ezek szerint annyira nem is akarod! Oké, hogy vér szerint nem lesz a tiéd, de ott leszel végig a terhesség alatt, érzed majd ahogy rugdos a pocakban, ott leszel mikor megszületik, látod majd ahogy felnő!

Az embert megbabonázza az a csöpp kis test, a pici kezei, lábai, mosolya, majd ahogy nő az ember örül mindennek amit a gyerek tanul, felül, feláll, kimondja Apa, Anya....


Ha nagyon szeretnéd a babát, és szereted a feleséged, akkor ertúk bele mész a donor spermium által fogant megtermékenyítésbe, ha nem, akkor itt vége a kapcsolatotoknak!

2012. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ja lényegében igaza van a 3-nak, habár ő a férfi nézetéből írja le. De most vagy örökbefogadtok, vagy donáció? egyébként pedig hacsaknem egy kis, eldugott faluban laktok, nem olyan nagy dolog ez a donáció, írom, nem kell mkinek azt mondani, hogy "hát ő nem is az apja, mert...". Kire tartozik? :)

Ilyeneken én nem tudok fentakadni, még tulképp örülhetnétek is, mert 50%ban tiétek a baba. Lehet, h van olyan akinek még így sem lehet gyereke......

2012. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
húúúúúúúú olyan sokat írtál azt se tudom hol kezdjem!én nő vagyok vagyis aki kérdez!és jó meglátásod van a dolgokra!ezt becsülöm és jó a tanács és a levezetés!pont ,hogy a párom benne lenne csak én nem tudom miért is vaccillálok!attól félek meg fogom bánni!és azt nem akarom!mert se a kapcsolatunknak sem a picinek nem tenne jót!és az a gyerek nem tehet semmiről!nem tudom mennyire tudnám elfogadni azt a helyzetet hogy ok én terhes lennék de úgy mond mástól!olyan érzés tudat mintha megcsaltam volna a párom!sajnos a páromnál van a baj!azoospermiát állapítottak meg!és még sajnos nem tudjuk mi az eredmény!és megpróbálom ezt a lehetőséget is mérlegelni de annyi minden kavarog a fejembe ,hogy az el se hiszetek!örökbefogadást teljesen ellenzi a párom mondjuk én is!inkább a donor mellett van a párom!mert legalább én leszek a gyerek anyja!de akarok gyereket de lehet hülyén hangzik de nem minden áron!!
2012. okt. 1. 10:23
 9/26 anonim ***** válasza:

Dehogy olyan , mintha megcsalnád!!!! Akkor csalnád meg, ha nem tudna róla!! Tedd össze a kezed inkább, h benne van a párod, mert nagyon sok férfi csak saját gyereket akar!!! Ne haragudj, annyira nem értem a dolgot, 50%ban tiétek lenne a baba.

Nem csípem a Rippel fivéreket, de ott a kisebb (azt hiszem), ahol a felségének petesejt-donációja volt, a saját nagynénikéje adott petesejtet neki(k). Ilyen szempontból becsülendő, h így is bevállalták a babát!

2012. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
ja, és amúgy most olvasom csak, h ez csak az egyik lehetőég, lehet h ki tudnak vonni mégiscsak spermát a párodtól....Á, ne állj így hozzá, mert kaptok egy lehetőséget, így kell felfogni.....
2012. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!