Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsi ( 1,5 éves) mellett, ti...

Kicsi ( 1,5 éves) mellett, ti hogy csináltok takarítást, nagytakarítást?

Figyelt kérdés
Egész nap mellettem van, ha itthon vagyunk. Ha nem takarítunk eljátszik egyedül is, de ilyenkor mellettem áll, fogja a lábam stb. Igy nem tudok pld tükrösszekrényt ablakpucolni meg komolyobb tisztításokat csinál ( nem vegyszereset sem)...csimpaszkodik...utánoz... nyafizik...ti hogy csináljátok a takarítást? nagytakarításról már álmodni sem merek pedig nagyon kéne...nálatok volt módszer, ami bevált?
2009. aug. 4. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Nem tudnád "kölcsönadni" valakinek pár órára? Egy kedves szomszéd, barátnő? Esetleg egy bébiszitter? Ő sem olyan drága pár órára.(kb. 500 ft óránként)
2009. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy, hogy anyukám lefoglalja egy másik szobában éppen :)
2009. aug. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagytakarítást olyankor csinálom amikor itthon van a férjem,addig ő foglalkozik a gyerkőccel.
2009. aug. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisebb takarítást még csak-csak, de ha ráfér a lakásra a nagytakarítás, akkor megbeszélem anyukámmal, hogy egy napra vigye el, és akkor az egész lakást rendbe teszem. Ezt úgy 3 havonta (minden évszakban egyszer) meg szoktam csinálni. Hát ha ilyen nem lenne, nem tudom hogyan csinálnám...
2009. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagytakarítás alatt anyósnál van a gyerek. Ha valami olyant csinálok amiben zavar, akkor beleültetem az etetőszékbe, adok neki játékokat és húzom magam után. Így velem van, de mégsincs láb alatt.
2009. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!