Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes mamik? Meddig...

Teszveszes mamik? Meddig illik várnom, hogy jelentkezzen az eladó ha már írtam neki?

Figyelt kérdés

Nincsen baj!!Csak arról érdeklődnék, hogy végül is meddig illik várni ilyenkor:Még csak tegnap nyertem, e-mailt már írtam, azt hiszem a telefonnal várnék 1 hetet.

Na mindegy..szóval mi az a normális tűrés határ ilyenkor?

Egyébként több aukciója is van az eladónak, ami a napokban jár le, így remélem, hogy aktív lesz. :)



2012. okt. 2. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Várnék 3 napot, utána hívnám. Ha ez sem jön be, akkor írnék még egy emailt. Ha letelik az egy hét, ismét próbálnám hívni, ha akkor sem elérhető, akkor negatívat adnék neki.

De velem még sosem fordult elő ilyesmi. :)

2012. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy velem sem fog.Eddig mindig minden simán ment, igaz nem vásároltam sokat, de azok teljesen rendben voltak.
2012. okt. 2. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor nem is jelentkezik... nézd meg a teszvesz által küldött automatikus levél nem tartalmazza-e az eladó számlaszámát. Ha igen és tudod mennyi a postaköltség (a terméklapon megadta az eladó) akkor utalhatsz.

Legalábbis így csináltam legutóbb. Aztán küldtem egy emailt, hogy utaltam, mellékeltem az utalási értesítőt, megadtam a pontos címemet. ...és jött a csomag.

Valahogy mégis jobb, amikor visszajelez az eladó, hogy köszi vette az adást vagy valami...

2012. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt olyan, mikor nem fértem net közelbe, annyi minden összejött (2 gyerek ebszoktatás, egyik bölcsi, másik ovi). Azt hiszem kb. 5- nap után hívott telefonon a vásárló, hogy szeretne fizetni :)

akkor persze leesett, hogy egy csomó aukcióm a napokban járt le és rá kell néznem a leveleimre.

2012. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én mindig csak személyes átvételű aukciókat nézek..mert mi van ha utalsz azt áru sehol???Ááá..nekem pár ezer forint is sok, hogy kiadjam a semmire.Személyesen azért kevesebb az esély, hogy átverjenek.Direkt olvastam fórumokon, hogy sokan pórul jártak már a csalók miatt, mert pl 5ezer forintért a fülük botját sem mozdítják a kedves illetékes szervek..
2012. okt. 2. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont most volt egy olyan, hogy leütés után jött az automatikus email a számlaszámmal. Egyből át is utaltam a pénzt, de 1 hétig semmi, majd írtam egy emailt neki, amire nem is válaszolt. 3-4 nap után már eléggé idegesen újra írtam volna neki, de addigra kihozta a posta. Negatívat akartam adni, de láttam (gondoltam) hogy külföldön élhet, mert csupa külföldi cucca volt, ezért késhetett. Úgyhogy végül nem adtam negatívat, de azért megjegyeztem, hogy sokat kellett várni a cuccra.
2012. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!