Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állapotos vagyok, páromat...

Állapotos vagyok, páromat kirúghatják?

Figyelt kérdés
Egy elektronikai gyárban dolgozunk párommal, egy műszakban, egy soron. Sajnos mostanában egyre több embert küldenek el, leépítés van. Állapotosként én elvileg védettséget élvezek, de mi a helyzet a párommal?

#terhesség #munka #kirúgás #állapotos #elküldés #Állapotos vagyok #páromat kirúghatják?
2012. okt. 3. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ő nem élvez védettséget a Te állapotod miatt

kirúghatják bármikor

2012. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kirúghatják bármikor a párodat.
2012. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta, a párod semmilyen védettséget nem élvez.
2012. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem élvez védettséget.
2012. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
csak nem Jabil? szerintem a párodat egyáltalán nem fenyegeti veszély! ne aggódj e miatt. ha meg végleges vagy,akkor sztem neked sincs félni valód!
2012. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha netán a párod IS terhes, akkor neki is van védettsége, egyébként nem.
2012. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk. Egy helyen dolgozunk a Párommal. Babát szeretnénk mi is, és a mi fejünkben is megfordult, hogy mi lesz, ha bejelentjük -ha majd összejön a baba-, hogy terhes vagyok. De emiatt nem fogunk nem próbálkozni. Nem minden a munka. A baba a legfontosabb. Engem már -ha tudják-, nem rúghatnak ki, Páromat igen, de nem ezen fog múlni a baba. Szeretnénk, és ha jön jön. Örülünk majd Neki. A munkahely meg majd eldől, hogy hogy kezelik.
2012. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Őt bármikor kirúghatják.


Az egyik ismerősöm is hasonló helyzetben volt, náluk a cég (persze nem hivatalosan) választás elé állította őket, vagy kirúgják a férjét vagy ő mond fel... Végül felmondott, mert a férje többet keresett és ha ez kiesik nem lett volna elég a TGYÁS és a GYED a megélhetésükre. :(

2012. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
logikusan gondolkodva (bár lehet,hogy a munkáltató nem csinál így...:D) nem értem miért lenne a férfi veszélyben. plsz 2 nap jár neki szülés után és ennyi. dde anyu van otthon 2-3 évig, anyu megy táppénzre általában ha beteg a gyerek. ha munkáltató lennék,meg sem fordulna a fejemben,hogy egy házaspár férfi tagját kirúgjam,mert a feleség állapotos... szerintetek? vagy mi ok lehet kirúgni?
2012. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Flextronicsban dolgozunk.

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :) Remélem azért megmarad mind a kettőnk állása.

2012. okt. 3. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!