Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állapotos vagyok, páromat...

Állapotos vagyok, páromat kirúghatják?

Figyelt kérdés
Egy elektronikai gyárban dolgozunk párommal, egy műszakban, egy soron. Sajnos mostanában egyre több embert küldenek el, leépítés van. Állapotosként én elvileg védettséget élvezek, de mi a helyzet a párommal?

#terhesség #munka #kirúgás #állapotos #elküldés #Állapotos vagyok #páromat kirúghatják?
2012. okt. 3. 17:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"mostanában egyre több embert küldenek el"


Azért küldik el mert nincs munka nem azért mert apuka lesz. Sajna ilyen világ van minden gyár bezár lassan.

2012. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Egerszegi Flex? Én úgy hallottam bezárják, azért van ennyi kirúgás :/
2012. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Őt bármikor kirúghatják, ha van rá alapos okuk, a te terhességed nem tartozik ebbe a körbe, rá nem terjed ki a védettség. Mi is egy helyen dolgoztunk a párommal. Őt akkor küldték el, mikor GYED-n voltam, indok: túl sokba kerül a cégnek, mert ingázott, és fizették a benzinköltséget. Reális ok, annyi pénzből ott helyben 2 embert is felvehettek volna. Szóval a védettség egyirányú, át nem ruházható.
2012. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!