Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok a patikára panaszt...

Hol tudok a patikára panaszt tenni? ANTSZ-nél?

Figyelt kérdés

Ma elmentem a lányommal a patikába kiváltani egy gyógyszert neki, amit az orvos írt fel a betegségére.

Mivel a doki úgy rendelkezett, hogy minél hamarabb el kell kezdeni a kúrát, így nem cécóztam kiváltani a terméket.


Elmentünk 4 patikába, de nem volt épp készleten. Amikor az 5.-be bementünk, akkor mondta a hölgy, hogy nem tud adni, mert nekik sincs készletük belőle.

Kicsit ledöbbentem, hogy egy receptköteles gyógyszert nem lehet a városban sehol sem kapni. Rákérdezett, hogy melyik patikákban jártam már?

Mondtam neki, erre felhívott egy X. patikát. Ott volt gyógyszer..


Viszont a csavar a történetben az, hogy a nőci közölte miután letette a telefont, hogy megrendeli ide a gyógyszer holnapra. Ha nem jön meg, akkor megadja a patika nevét és címét, ahol egyébként még lehet kapni.


Azt hittem, hogy leesek a lábamról. A gyerek beteg, erre nekem azzal szórakozik, hogy X nap múlva topogjak vissza, hátha megjött a vényköteles gyógyszer, ami egyébként azonnal kéne?!


Követeltem, hogy mondja meg a gyógyszertár nevét, de nem tette. Azt mondta, hogy nem lehet.

Elküldtem melegebb éghajlatokra dühömbe és hazajöttünk.

Elővettem a helyi kisokost és amelyik patika benne volt, azt felhívtam.

Végül sikerült a városban lévő 15 patikából az egyikben lefoglalni a gyógyszert és érte menni.


2012. okt. 4. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg felháborító!

Menj vissza (ha meg tudod oldani) a patikába, vagy küldj vissza valakit, ott ki kell, hogy legyen írva, hogy hol lehet panaszt tenni. Remélem, sikerül!

2012. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aztamindenit! szerintem is valahol kint kell lennie, hol lehet panaszt tenni. hol volt ez?

ne hagyd annyiban, majd írj, mi lett!

2012. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon undorító dolog... Mindenképpen tegyél panaszt!


Nálunk az a szokás, hogy megkérdezik, rendeljenek-e vagy megnézzük máshol is. Ez lenne a normális.

2012. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kapaferenc ***** válasza:
teljesen feleslegesen és jogtalanul teszel panaszt. a dolog valóban felháborító, de én nem tudom, hogy gondolja akárki is 2012 ben, meg úgy egyáltalán, hogy az üzlet és a humanitás egy azon táptalajon fejlődik. a mocskos helyzet az hogy ez szín tiszta üzlet. és őket rengeteg jog védi. ők szín tiszta haszonszerzés céljából üzemeltetnek boltot, aszerint járnak el, adóznak utána, alkalmazottakat foglalkoztatnak stbstb. ez semmivel nem különb mint egy pizzéria ahol ugyan úgy nem fognak beajánlani egy másik pizzériát hogy ugyan már ott vedd meg a hawaii- szeletet mert most nekünk még nincs majd csak délbe sütjük. Nem köteles elmondani kinél kapod meg mert nem kötelezheti senki ilyenre hogy konkurenciának segítsen ami az ő bizniszét rontja. és az hogy gyógyszer az lófaszt nem jelent... ugyan úgy termék mint a kenyér vagy a benzin. az meg már csak a ráadás hogy valaki ilyenektől várja a gyógyulást de ez más téma.
2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!