Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor kiváltottad a Felicitas...

Amikor kiváltottad a Felicitas csomagot a bababoltban, vásároltál is vagy csak bementél és kiváltottad?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, hogy nem néznek-e kiaz üzletből, hogy nem veszek semmit. Aki mostanában váltotta, mi van benne? (budapesti vagyok)

Köszönöm a válaszokat!:)


2009. aug. 4. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vásároltam, csak bementem kiváltani, nem néztek ki az üzletből. Utána ott vettünk kiságyat, úgyhogy ők is jól jártak :)
2009. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Máig nem értem, de én valahogyan 2 Felicitas kupont kaptam a 4 hónapos korra. De nem volt arcom egy helyen beváltani. Az egyik üzletben amúgy is szoktam vásárolni, de éppen akkor nem vettem semmit, a másikba becsörtettem, kiváltottam, majd kijöttem. Hogy mit gondolnak, nem érdekel!!!
2009. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem néznek ki, ne izgulj, ez az egyik dolguk, hogy odaadják neked. Én se vettem semmit, mikor átvettem. (már nem emlékszem, mi volt benne pontosan, de popsikrém, kanál az tuti)
2009. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat!

Holnap megyek és kiváltom. :))

2009. aug. 5. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!