Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örökbefogadás? Tud esetleg...

Iluci26 kérdése:

Örökbefogadás? Tud esetleg valaki segíteni, hogy Budapesten a tegyesznél mennyi időt kell várni egy baba örökbefogadásához?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam , hogy az örökbefogadóktól függ. Pl ha szőke kétszemű nemét, életkorát megadva szeretnél örök befogadni akkor sok. De ha elfogadsz nem csecsemőt kisebb testi hibával, ami még javítható akkor rövidebb ideig kell várni.
2012. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ,de én 0-2 éves korig korrigálható betegség és egészségest jelöltem be a neme mindegy .
2012. okt. 6. 20:08
 3/8 anonim válasza:
Arra bizony hosszu éveket kell várnod . Barátnőmék 8!!! Évet vártak rá. Várólista van
2012. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
10 év körüli egészséges gyereket 1 hónapon belül is kaphattak volna
2012. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik családtagomék nemrég fogadtak örökbe. Ők 0-3 éves korig adták meg, 2 évet mondtak nekik, hogy kb annyi a várakozás, de szerencséjük volt, kb 4 hónap múlva kaptak egy egészséges, másfél éves kisfiút.
2012. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó: és fehér a gyerek? vagy ezt ki se lehet kötni, hogy az legyen?
2012. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak félig.

Biztos ki lehet kötni, ahogy az első írta, akkor biztos nem 4 hónap...

2012. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekünk is így van benyújtva 0-2 kisebb korrigálható és egészséges neme mindegy kb a várakozás 4-5 év .Ez persze országos átlag kb 2-3 év között már kaptok majd a tegyesztől kiajánlást.

2012. nov. 27. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!