Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakító ok lehet egy baba?

Szakító ok lehet egy baba?

Figyelt kérdés

Adott egy 20L és egy 22F korábban már jártak most ùjból folytatni szeretnék, a fiú korábban szeretett volna a lánytól gyereket, na de most 1hónapja van viszony köztük, a lánynak volt előtte közvetlenûl kapcsolata 1évig most pedig kiderült hogy terhes a lány a másik fiútòl!!

A férfi akiről szó van, nagyon szereti a lányt de így már szakítani akar!!! Hasonló eset? Vélemény??


2012. okt. 4. 00:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%

volt az ismeretségi körömben hasonló eset,de az megcsalásos volt félig-meddig,és ők elvetették a babát,mondjuk a srác felnevelte volna,de ő betegesen szerelmes a csajba.

mekkora a baba most?

nem tudok tanácsot adni,ha én lennék a pasi,valószínűleg én sem tolerálnám,ha a szerelmemnek mástól születne picije,DE mondom,nem tudom reálisan megítélni,mert nem látok bele teljesen

2012. okt. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Még most 1-2 vagy max 3 hónapos lehet a magzat!
2012. okt. 4. 01:07
 3/37 anonim ***** válasza:
57%
abortusz szóba sem jöhet gondolom
2012. okt. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Dehogy, a csaj még most tudta meg olyan másfèl hónapos csaj, igen csak félreírtam.
2012. okt. 4. 01:08
 5/37 A kérdező kommentje:

A lány nem egyáltalán nem menne bele semmi esetre sem!

Vagy marad az igazi apa...vagy egyedül! Pedig a lány gyözködte a mostani barâtját hogy ez az ő életét nem befolyásolná de vmiért nem tudja!


Mi lehet az oka hogy nem? Ha igazán szereti?

2012. okt. 4. 01:13
 6/37 anonim ***** válasza:
88%

ez nem 1szerű szituáció

nézd a srác szemszögéből: te túl tudnád tenni magad azon,h a szerelmed mástól terhes,és más babáját fogja világra hozni?

biztos szereti,de talán sérti az önérzetét,és sok más lehet a háttérben

2012. okt. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%

Igen szakító ok lehet,uyganis sok mindent elárul a kedves hölgyről.

Örülnék,ha felfognák az emberek végre,hogy egy gyerek nem játék amit ide oda lehet dobálni,hanem egy normális család kell neki,és stabil kapcsolatba,előre tervezve kéne bevállalni. Nem azt mondom,hogy szép dolog ha a gyerek miatt dobja ki a mostani pasija,de valahol érthető... ő egy kapcsolatot akart ,nem szappanoperát ,most meg hatalmas felelősséget kapna a nyakába,ráadásul nem is a saját gyereke.. én így ebben a kontextusban ezt nem vállalnám (kövezzetek meg érte) . Más az,ha valakinek van gyereke/gyerekei mástól,mert elvált ,vagy idősebb,de egy 20 éves,felelőtlen megesett lány.. hát.. problémás!

2012. okt. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Hogyan vigasztaljam a lányt aki mellesleg a barátnőm! Anyukája sem tudja sem más a volt pasi sem!



Kedves utolsó, az hogy sérti az önérzetét okés de mi lehet még a háttérbe???

2012. okt. 4. 01:26
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
igen ez szakítóok.
2012. okt. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%

Bocs,tudom nem tőlem kérdezted ,de ez a "mi lehet a háttérben" ,az ami teljesen nyilvánvaló: egy gyerek,aki nem a mostani barátjától fogant. Ez nem egy tetoválás,amit el lehet takarni,vagy nem egy negatív tulajdonság vagy rossz szokás amit el lehet nézni,hanem egy élő,húsvér ember aki a lányhoz tartozik ezután. És igenis lenne hatással a fiú életére,hiába nem ő az apja.

Véleményem szeirnt nem is kell erőltetni,hogyha ezt valaki nem vállalja . A barátnőd keressen egy olyan prát magának,aki elfogadja gyerekkel együtt,a jövőben pedig legyen SOKKAL megfontoltabb ,és ne szüljön gyereket minden jött mentnek akivel pár hónapig együtt van.

2012. okt. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!