Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti eladjátok a gyermekeitek...

Ti eladjátok a gyermekeitek kinőtt ruháit/játékait?

Figyelt kérdés
Én szeretném eladni, mert az édesanyáméknál tárolom, de már 1 egész szekrény tele van a kisfiam ruháival (1 éves). Viszont a férjem nem szeretné, mert mi lesz, ha jön egy kistesó?!
2012. okt. 7. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem adom el, mert szeretnénk még babát. Szóval szerintem ne add el. Rakd fel padlásra.
2012. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem adtam el, jött a kistesó, épp 2 év lesz köztük és ugyanúgy lány, tehát minden méret ugyanakkor kell majd kb évszakonként, a lehető legjobban jött ez így ki nálunk.
2012. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem adtam el semmit, de még csak kölcsön sem, mindenre nagyon vigyáztam, mert tudtam, hogy kis korkülönbséget szeretnénk. Első lányom után lett még egy lányom, így jó lett minden ruha (évszak is stimmelt). Most harmadikra fiam lesz, így eladtam a lányok összes ruháját, ami már nem jó (ebből a pénzből vettem fiúruhákat - Háda, vatera, börze). A babakocsik és a nagyobb dolgok mind uniszexek, ezekre is nagyon vigyáztam/vigyázok.
2012. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem, én is anyukáméknál tárolom őket. A húgom meg az öcsém mindig örülnek amikor viszem a dobozokat :-)


Szeretnénk még babát és a testvéreim is használhatják majd, ha nekik lesz babájuk.

2012. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem eladni a ruhákat, van egy lányom és egy fiam, több gyerkőcöt nem szeretnénk. Ha meg ne adj isten, pár év múlva meggondoljuk magunkat, akkor veszek olcsón használt ruhákat (bár erre kicsi az esély).
2012. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első lelkesedésemben sok mindenből túlvásároltam magam, a felesleget eladom. Az uniszex és kedvenc darabokat gondosan eltettem, bár mi csak évek múlva szeretnénk újabb gyerkőcöt.
2012. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én majd most adom el, hogy már nem szeretnénk több gyereket.
2012. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TKI Ibolya ***** válasza:
Nem adom el,elajándékozom vagy a ruha gyűjtőbe teszem.
2012. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!