Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire maradtatok nők...

Mennyire maradtatok nők terhesseg után?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Már hogy mennyire adtunk magunkra??

Amennyire a terhesség előtt :-)

2012. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira.

Egy gyerek vagy több nem változtat meg semmit,csak boldogabb leszel.

Az már másik kérdés,hogy ki mennyire akar igényes maradni a gyerekei mellett is,vagy pont rájuk hárítja a hanyagságát.

2012. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ugyan annyira :)


igényes vagyok és szerintem aza alakom sem szenvedett csorbát több gyerek után sem!!!

2012. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A súlyom nem változott, min. 15 éve 50-52 kg között van.

3 gyerekem van, heti 3-4 alkalommal eljárok futni, alkalmanként 20 percet.

Fodrászhoz nem járok évek óta, magam festem évente kétszer, ha kedvem van, besütöm, hátközépig ér.

2012. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan csinosan öltözöm, felveszem a magassarkú cipőm, sminkelek, fodrászhoz járok. Csak az időmet kell jobban beosztanom és kis szervezést igényel fodrászhoz elmenni.
2012. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ava87 ***** válasza:

Én ilyen téren elég sokat változtam :) Mielőtt terhes lettem, tipikus bakancsos, szakad farmeres, színes hajú lány voltam :D Terhesen kezdtem el csinibb ruhákban járni, egyszerűen azért, mert a megszokott farmerjeimbe, zenekaros pólóimba nem fértem bele, vagy már nagyon hülyén néztem ki bennük, a bakancs sem ment föl a bedagadt lábaimra, ezért inkább egyrészes rucikat hordtam szandállal. Ehhez már a színes haj sem passzolt annyira :) Aztán valahogy rajtam ragadt ez az öltözködés, bár sajnos az alakom elég vacak lett, úgyhogy amióta a fiam megszületett, általában mell alatt bővülő felsőket hordok, így nem látszik a hasam, amit tényleg ki nem állhatok.

A sminkelés nálam korábban is a napi rutin része volt, ez most sincs máshogy, csak a stílusom változott, ehhez igazítom a sminkemet is.

Bár szülés után volt egy rövid időszakom, amikor képes voltam háromnegyedes melegítőben, szőrös lábbal mászkálni a városban, de hamar jött a felismerés, hogy na neee, ezt azért nagyon nem kéne :D

2012. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam kb mint az utolsó, szülés után egy pár hétig volt egy olyan időszak, hogy pl hetekig nem szedtem ki a szemöldökömet, melegítőben mászkáltam az utcán, nem sminkeltem, de viszonylag hamar "helyrerázódtam".

Nőiesen öltözöm, nem vagyok szőrös, mindig van rajtam pici smink. Az alakom nem teljesen a régi, de ez olyan nagyon nem zavar, 3-4 kilóról van szó.

2012. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira
2012. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Átmenetileg (értem ezt a gyed alatti időszakra), ha a ruházkodásra gondolsz, akkor változtam. Mivel otthon vagyok sokat, vagy a játszótérre megyünk, ezért nem sminkelem magam napi szinten, a csinos ruhák helyett a kényelmest részesítem előnyben. De ez így normális, furán érezném magam magassarkúban a homokozóban, lógós fülbevalóval, amit a gyerek le akar tépni. Viszont tudom, hogy ez átmeneti, ha lesz rá alkalom, akkor kiöltözök én is, de a 4 falnak nem. Vágyom már néha rá egyébként.
2012. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én szülés előtt is farmeres, sportcipős lány voltam. Nem hordtam szoknyát, sem magassarkút. Maximum balerina cipőt vettem fel, farmerral és blézerrel, kistáskával, és kivasaltam a hajam... nem nőies voltam, inkább csajos.

Már 3 éves a fiam, még most is sportcipőben járok, balerinám is van, és blézerem. Tavaly télen már magamra húztam egy magassarkú csizmát és szoknyát... mindenki meglepődött. De kényelmesebb a sportcipő vagy félcipő.


Szemöldökömet szedem, sminkem csak szempillaspirál, hajamat vasalom, ha épp van időm rá.

Az alakommal mindig baj volt... nem vagyok 50 kg, így az öcsémnek nézik a fiamat.. de hát ez van.

2012. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!