Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhesség hanyadik hetétől...

A terhesség hanyadik hetétől vehetők le és tárolhatók el az őssejtek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sajnos előző babánkat félidő után nem sokkal elveszítettük. Sem fertőzés, sem genetikai probléma nem állt a háttérben, teljesen egészséges volt. Most - bár félve - de szeretnénk újabb terhességre vállalkozni, s egy esetleges negatív kimenetelre is számítva időben felkészülni a tárolásra. Ha esetleg gond is lesz, legalább a nagyobb testvére számára (akinél szintén nem volt erre időnk, mert ő is hetekkel korábban érkezett) levetetnénk az őssejteket. Nem találtam egyik cég honlapján sem arra vonatkozó információt, hogy ilyen esetben van-e lehetőség erre.
2012. okt. 8. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy a születéskor veszik le az őssejteket. de nézz utána! a krio intézet honlapján fent van minden. guglizd ki,hogy őssejttárolás és megtalálsz mindnt! árak is lesznek. ahogy én olvastam,elmentek a terhesség alatt egy párszor az intézetbe,ott ellátnak jó tanáccsal,infókkal,egyébbel és kaptok egy csomagocskát,amivel szülni kell menni,ebben van minden,ami kell az őssejtlevételhez. természetesen erről a kórházat gondolom előre értesíteni kell,ahol szülni fogsz!
2012. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

ezt találtam

2012. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy hányadik héttől azt nem tudom, de ahol én kötöttem, ott írják, hogy koraszülés esetén is levehető az őssejt.

[link]

Kérdezz rá!

2012. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az első hozzászóló írja. Az őssejtes csomagot viszed szüléskor és odaadod az orvosnak, aki tudja a dolgát.
2012. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos legutóbb a 23. héten veszítettük el a babát... Ami ugye még nem koraszülés... Ezért akarok utánajárni, hogy pl. ilyen esetben levehető-e...
2012. okt. 8. 11:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, azt tudom, hogy megkapom a csomagot, stb. Ennek már az első terhességemnél utánajártam, de tipikusan nem a 20. hétre ajánlják a szerződéskötést... :(
2012. okt. 8. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. a 24-ik héttől beszélünk koraszülésről, onnantól szerintem szinte biztos, hogy leveszik.
2012. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos ezt már az első terhességemnél megtanultam. :( (Bár hálistennek azért nem ennyire korán érkezett).
2012. okt. 8. 12:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Utánajártam pár cégnél - elvileg korababáknál már tényleg levehető, de ilyenkor gyakori a sikertelen mintavétel (kicsi a levett mennyiség). Ha a szett nem kerül felbontásra, a teljes díjat visszatérítik, felbontás esetén a szett árát kell megfizetni sikertelen levétel esetén.
2012. okt. 9. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!