Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés ill. szoptatás után...

Szülés ill. szoptatás után használt valaki Alli, Herbafast, vagy hasonló csodaszert?

Figyelt kérdés

vagy egyáltalán ki mitől,hogyan tudott megszabadulni a + 3-4-5kilótól?Most próbálok egy leveskúrát,t.diétát(gastroyal) de ehetetlen.A dvdre való tornázást 4 nap után abbahagytam,egyszerűen nem az én műfajom :( és napok óta szinte alig eszem,de semmi nem akar lemenni,sőt.tippek...

már 9hónapja szültem,és az a maradék 4-5kiló egyszerűen nem megy le a hasamról...


2009. aug. 5. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A csodaszerek sajnos nem segítenek. Csaka diéta és a sport ötvözete használ. A kilók könnyen jönnek, de rohadt nehezen mennek le. 3-5 kilótól kb. egy hónap alatt tudsz megszabadulni. Kitartónak kell lenni hozzá! Szedd össze az akaraterőd, és diétázz, mozogj.

Gondolj bele nekem 15 kiló feleslegem maradt. Ebből már 4 lement. Úgyhogy még durván 3 hónapig kell diétáznom. Már másfél hónapja küzdök, hát nem könnyű!

Most is répát rágcsálok:)

Sok sikert!

2009. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Szia!Nem leszek népszerű....:( Nem csodaszer,vényköteles gyógyszer az éhségérzet csökkentésére,illetve az anyagcsere gyorsítására.Reductil a neve,talán már hallottál róla.Rajtam nagyon sok felesleg maradt,a testmozgás egyelőre megviseli az izületeimet.Remélem az első 5-10 kiló leadása után elkezdhetek végre tornázni,bár tény,hogy én sem szeretem...de muszáj lesz.

Abban biztos vagyok,hogy valamilyen típusú edzés,testmozgás nélkül sokkal nehezebb és hosszadalmasabb fogyni.

2009. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tornára szavazok én is, sokkal szebb lesz a tested utána. Ha hirtelen lefogysz, ott maradhat a bőr, a szövetek lazák, izmok renyhék, esetleg hiába leszel kilóra kevesebb, a látvánnyal nem leszel elégedett. Ha nem annyira jön be a DVD, csináld csak minden másnap vagy egy héten mondjuk háromszor és válassz 20 perces tornát, ne 45 percest (Rubint Rékának, Cindy Crawford-nak van ilyen). Gondolj a szép eredményre, az a háromszor 20 perc szenvedés megéri :D Amúgy meg vidd jó nagy sétákra a babát, most még jó az idő, lehet nagyokat gyalogolni. Koplalás helyett inkább próbálj egészségesen enni, sok rost, sok víz, natúr húsok, kevés édesség. De ne éhezz, mert éhesen persze hogy nincs kedved semmihez, nem hogy még tornázni... A babához pedig igen sok energia kell! Kitartás, ez tényleg egy nagyon lassú folyamat, de megéri következetesnek lenni. Szilveszterkor már dögös ruhában bulizhatsz majd :) 10 hós manó anyukája
2009. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!