Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megtartanátok a gyereket...

Ti megtartanátok a gyereket ha magatokra maradnátok és 6 hónapos korában vissza kéne mennetek dolgozni?

Figyelt kérdés

Az apuka nem akarja én pedig nem fogom kényszeríteni. Gyerektartást fogok kérni, de nem vagyunk házasok emiatt el fog húzódni a dolog.


Én jól keresek, saját hiteles lakásban élek. A tgyás-om nagyon magas lesz, de a gyed maximalizálva van, az sajnos nem lenne elég mindenre. Ez alatt azt értem, hogy alapdolgokra: rezsi, hitel, étel. Így 6 hónap után vissza kéne mennem dolgozni.


Ti mit tennétek?


27 éves vagyok és 7 hetes


2012. okt. 10. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám. A babánál nagyobb ajándék nincs a világon. Tudom, most sokan le fognak pontozni, de valószínűleg nekem is vissza kell mennem 6 hónap után dolgozni. Ismerős, rokon is csinálta így, és a baba semmiben sem szenvedett hátrányt, hogy anyuka dolgozik. Okos, fejlett, a világra nyitott, érdeklődő kisfiú...
2012. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtartanám.
2012. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön természetes.
2012. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Megtartanám, még nagyon sokféleképpen alakulhat a helyzeted!

Boldog babavárást!

2012. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Férjem épp így nőtt fel, 6hónapos korától bölcsiben, mert apuka elhagyta őket. Remek ember lett, nagyon jó apa, jó hogy az édesanyja bevállalta. Hab a tortán pedig hogy pár éves korától 10évig volt egy pótapja is, tehát még csak azt sem mondhatjuk hogy apa nélkül nőtt fel. Szóval igen, megtartanám.
2012. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz lehet elszakadni egy 6 hónapos kisbabától :-(


Ráadásul külföldön normális, de itthon nagyon megszólják a nőket emiatt :-(

2012. okt. 10. 10:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen és pont azért mi vagyunk az édesanyjuk hogy ezeket elviseljük. Egyébként rengeteg spórolási praktika van amivel kitolhatod a hat hónapot. Lakás kiadása albérletbe, vagy albérlőtárs fogadása szülésig, félrerakni a magas fizudból és félrerakni a tgyásból is. És bármilyen meglepő, nálunk a kajapénz harmadolódna ha a férjem nem enne ennyit:-) Nagyszülők nincsenek a közelben? Van 4órás bölcsi és 4 órás munkahely is stbstbstb. Itt az a lényeg hogy ha döntesz valahogy, állj ki mögötte teljes mellszélességgel és ne gondolj vissza soha arra hogy mi lett volna ha...
2012. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Megtartanám.

rengeteg baba kerül bölcsibe 6 hónaposan.

Kolléganőm 3 hónap után kellett visszajöjjön,3 hónapig bébiszitter,onnantól bölcsi.Most már ovis a kisfiú,de nagyon értelmes,ragaszkodik az anyjához,jó bölcsi volt,foglalkoztak vele,nem volt baj.

2012. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
tarsd meg a babát, vetesd majd fel bölcsibe ,6 hós kortol mehet bölcsibe ,.
2012. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt a helyzetem. De mivel nekem is magas volt a fizum, és még a tgyás is, így volt megtakarított pénzem, és "csak" 1,5 éves korában mentem vissza dolgozni. Ha magas a fizud, nem tudsz addig is spórolni belőle, illetve a tgyás alatt?
2012. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!