Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy bébiétel nem tartalmaz...

Ha egy bébiétel nem tartalmaz hozzáadott cukrot, akkor mitől olyan édes egy 4 hónapos babának adható bébidesszert? Pl alma-őszibarack

Figyelt kérdés
Én a természetben nem találkoztam olyan almával/őszibarival, ami ilyen édes lenne.
2012. okt. 12. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehet a titok nyitja, hogy ezek a bébiételek "koncentrátumok", tehát sokkal kevesebb vizet tartalmaznak mint a természetben előforduló formában vagy otthon reszelve, ezért az ízük is töményebb, mint pl. az aszalt gyümölcsöké(amik nem cukrozottak).
2012. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a hozzátáplálást répával (mi főztük neki). Most ott járunk, hogy keverve adom hozzá az alma-őszibarackot, mert a répa kicsit megfogta és a barack állítólag segít ezen. Ma volt az első nap, hogy kapott. Szerintem lehet adni. De engem is érdekelnének további válaszok.
2012. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!