Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinél mit jelent az egész...

Kinél mit jelent az egész pontosan, hogy egy gyerek átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20-6ig
2012. okt. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy este berakom a kiságyba, és legközelebb reggel találkozunk, amikor felébredt.
2012. okt. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk ezt:

8,30 kor lefekvés és ébredés reggel 7-kor,közben meg semmi ébredés,sem tej,sem víz sem semmi,csak alvás.

Szerencsére 3 hetes kora óta átalussza az éjjeleket.

Persze kivétel mikor megbetegszik,mert mindig éjjel lázasodik be!Na olyankor éjszakázunk.

2012. okt. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Életkor kérdése: 4 hónaposnál este 10-kor alszik, reggel 5-kor felébred ugyan, de nem ébreszt, elnézeget, gügyög a játékainak, az ujjainak kb. 1-2 órán keresztül.
2012. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én már az éjszaka átalvásának tekintettem azt is, amikor a fiam evett egyszer este hétkor, utána lefektettem aludni, de 10-kor még felébredt enni egyet, utána pedig csak reggel. Persze az ő szempontjából még nem volt az igazi, hiszen az éjszakai alvásából egyszer még felkelt enni, de én még ébren voltam akkor, szóval engem nem keltett fel ezzel :)
2012. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
3 hetes korában a lányom amikor aludt este 9-től 5-ig (ébredés nélkül), azt már annak tekintettem. Most 1,5 éves és este 9-től reggel 9-ig alszik. Na, ez már az igazi "átalussza az éjszakát"!
2012. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Este fél 8-8-tól Reggel 7-8-ig ébredés nélkül alszik.
2012. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gyereknél azt, hogy lefekvéstől ébredésig nem kel fel éjszaka.

Kisbabánál, főleg ha még szopizik, szerintem ha olyan hajnali 4-5-ig nyugodtan alszik, akkor már annak tekinthető.

Ha jól emlékszem, egy babás könyvben úgy írták, hogy egyhuzamban 6 óra alvás már annak számít.

2012. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!:)


Úgy látszik nem csak nálam számít átalvásnak csak az,ha a gyerek egész éjszaka nem kel fel semmiért...


Abból jött a kérdésem,hogy van egy 2,5 éves lányom és (én szerintem)méh soha nem aludt át egyetlen éjszakát sem!Baráti,rokoni társaságban voltunk és erről beszélgettünk(több kisgyerek és baba is van).Én elmondtam,hogy az enyém még soha,egyetlen egyszer sem...

Erre több anyuka is ki volt akadva,hogy nah hát az övé így meg úgy...már 8-10 hetes kora óta,meg 5-6 hónapos kora óta bíza átalussza....pffff csak az enyém nem:(((

Aztán széjelebb szóródott a társaság és csak beszélgettünk tovább,mikor is kiderül,hogy egyik gyermek sem alszik ám mukk nélkül,vagy enni,vagy inni,vagy cumiért stb mind felkel...erre én azt találtam mondani,hogy akkor végülis egyik sem alussza át az éjszakát...vagy akkor az enyém is :D

Merthogy az enyém is csak azért kel fel,mert inni kér,vagy nem leli a cumiját,vagy át akar jönni hozzánk...de utána alszik is tovább.

Nekem az átalvás azt jeleni,hogy alszik estétől reggelig és nem iszik,meg eszik,meg cumit keres...

2012. okt. 13. 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a cumikeresés egy más dolog. Ha nem szokott volna rá a cumira (most ezzel nem a cumizást akarom leszólni, az enyém is cumizott), akkor valószínűleg fel sem kelne. Szóval aki a cumi miatt ébred, az a gyerek már túl van azon, hogy éjjelente egyen-igyon, azaz kibírja az éjszakát ilyesmi nélkül. De akkor ennyi erővel én felnőtt létemre sem mindig alszom át az éjszakát :D Én fel szoktam ébredni arra, hogy valami nyomja a hátam, vagy lerúgtam a takarót, vagy elcsúszott a párna. Csak én ezt megoldom magamnak, nem kell hozzá segítség :)
2012. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!