Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha munkanélküli vagyok,...

Ha munkanélküli vagyok, amikor terhes lettem, mennyi GYED-et, vagy TGYÁS-t fogok kapni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy semennyit. A szülést megelőző két évben kell legyen 365 biztosított napod, tehát munkaviszonyod és a munkanélküli segélynek még a szüléskor is járnia kell ahhoz, hogy tgyást vagy gyedet kaphass. Gyest fogsz kapni és családi pótlékot. Ez így együtt kb. 38ezer.
2009. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semennyit. Én vzsga után estem teherbe, tehát nem dolgoztam és így csak családi pótlékot és gyes-t kapok. Összesen 37995 Ft.
2009. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így semennyit. Akkor kapnál, ha munkanélküli járadék (nem segély) alatt szülnél (én így jártam és kapok tgyást) vagy, ha találsz magadnak melót (tudom nem könnyű). De még akkor is figyelembe veszik, hogy megvannak e a ledolgozott napjaid, ahhoz, hogy az ellátásra jogosult legyél.
2009. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azt veletlenul nem tudjatok hogy ha tobb mint 365 napom meg van bejelentve akkor en mennyit kapnek persze resz munkaidoben voltam.. hol 55e, hol 35e volt amikor 60e...
2012. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!