Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel foglalkoztok a babán,...

Mivel foglalkoztok a babán, gyerkőcön, háztartáson, férjen-páron túl, mellett a gyedes, gyese időszakban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szia, én az első évben befejeztem az egyetemet levelezőn. Most múlt egy éves a pici lányom, most nyelvet tanulok, hogy nyelvvizsgát tehessek, és megtanultam gyöngyöt fűzni, így magamnak és a családomnak készítek gyöngyékszereket. (fülbevaló, gyűrű, karkötő). De tervezem, hogy beiratkozom még levelező tanfolyamra valami érdekes és használható szakra. Te miket csinálsz?
2009. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is suliba fogok járni megint szeptembertől. Már egy fél éve megvan az első diplomám, most kezdem a következőt. ;-) Most 9,5 hós a fiam. Nagyon élvezem, igazi kikapcsolódás a hétköznapokból. Persze ehhez egy jó férj is kell, hogy addig foglalkozzon a picivel, amíg tanulsz vagy a házimunkába segítsen be. Hála istennek anyósom egy angyal, megtanította a férjemet mindenre, még vasalni is tud, méghozzá profi módon. Úgyhogy nagyon sokat segít mindenben.
2009. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen tanulok + nyelvet, ill. ápolom a régi és új kapcsolataimat - ezen a téren harmatgyenge voltam, igazi antiszociális, úgyhogy nem kis energiámba kerül :) Szeretnék még újra sportolni, mert terhesség óta ez csúnyán elmaradt, illetve kézimunkázni, amit imádtam, de egyelőre erre még nem futja az időmből. Ja, és sokat fórumozok, talán túlságosan is... ;P
2009. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na én vagyok a kivétel. Az általad felsoroltak kívül semmit nem csinálok, de ezek is elfoglalnak napi kb. 18 órában. A többit alvással töltöm.

Az egyetemet, nyelvtanulást még a babám születése előtt elvégeztem, most időm sem lenne rá, és nem is vágyom az újabb ismeretekre. Elég újat ad a picim, és az új helyzet. Mármint, hogy babánk született. :-)

2009. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elvégeztem a GYED alatt a gimnázium utolsó két osztályát, mert annak idején 10.-ből átmentem szakmunkásba. Úgy voltam vele, hogy munka mellett sokkal nehezebben oldottam meg, hogy be tudjak menni a suliba, nem is sikerült úgy megcsinálni, gyerek mellett viszont igen. Idén sikeresen le is érettségiztem, nagyon jól sikerült :) Sőt, annyira belejöttem a tanulásba, hogy ősztől egyetemre is megyek :)
2009. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!