Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek TOPGAL táskát hord...

Akinek TOPGAL táskát hord gyermeke: bevált? Szeretitek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 09:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg most vettetek, és már volt a kezetekben,milyen? Ugyanolyan jó, mint a képen?
2009. aug. 8. 09:19
 2/3 anonim válasza:
100%
Egyetemista vagyok, tehát már gyermeknek nem mondható ☺, de én is ilyen terméket használok, bár a notebooktáska szériából. Már egy éve "bejárós" vagyok, ráadásul napi 2x70 km az út, szóval igénybe van véve a hátitáska rendesen. Csak jót tudok mondani róla, többszörösen is megérte az árát. Erős, masszív anyagból van, strapabíró és igényes, nagyon jó befektetés volt. Gondolom, nemcsak a notebookos táskáknál fordítanak figyelmet a minőségre. Részemről ajánlom mindenkinek.
2010. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál.

Végülis a TOPGAL mellett döntöttünk, de nem bántam meg, nagyon jó kis táska, gyerek is szereti, nekem is tetszik, eddig még nincs gond vele, remélem bírja majd egy darabig...

2010. ápr. 13. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!