Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok volna a...

Ti hogy reagáltatok volna a helyemben? Nem tudok megnyugodni! Hogy mondhat ilyeneket?! Semmi köze nincs hozzá!

Figyelt kérdés
Tegnap boltban voltam, és velem jöttek a gyerekeim is(2,7 és 16 évesek) nálunk úgy meg a bevásárlás hogy mindegyikük választhat magának 1 dolgot.(persze ez leginkább a két kicsire vonatkozik)amikor kérdeztem tőlük hogy mit kértek, odaszólt nekem az eladó nő hogy "jól megy nekem, mindent megtudok venni a gyerekeimnek, biztos valami újgazdag liba vagyok és mindegyik gyereknek más az apja.A nagyobbik lányom is mindenkivel lefekszik, biztos túl van már a 3. abortuszon és van minimum 2 gyereke." hirtelen nem tudtam hogy reagáljak, letettem a földre a kosarat és kimentem a boltból. azóta egyszerűen nem tudok megnyugodni hogy mondhat ilyeneket a lányomra?! Nem is ismeri! Most voltam először abban a boltban (csak nemrégen nyílt meg) ahova szoktam járni nem volt nyitva. Ti hogy reagáltatok volna?
2012. okt. 20. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
én kiküldtem volna a gyerekeket és beolvastam volna neki. hogy mit képzel magáról.és ezek után ott tennék keresztbe nekik ahol csak tudok.
2012. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én sem hagytam volna szó nélkül az tuti, vezetőt hívtam volna és panaszkönyv azonnal, ez a minimum.
2012. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Főnöke + panaszkönyv. Mindenesetre a helyedben a 16 évesed társaságában ma is visszamennék, és megtenném.
2012. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Vezetőt hívtam volna és a panaszkönyvbe is beírtam volna!
2012. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Most utólag már késő leüvölteni a fejét, de az a minimum, hogy panaszt teszel. Ő a tulaj, vagy csak egy alkalmazott?

Szépen besétálsz és elkéred a panaszkönyvet. Leírod, hogy mi történt hogy személyes bocsánatkérést vársz el az eladótól. Akit természetesen fegyelmivel rúgnak ki utána.


Ha nem történik semmi, akkor szépen fel lehet jelenteni a boltot mindenért - munkaügyi központ, hogy betartják-e a szabályokat, NAV, ÁNTSZ, stb.

Utálom a bosszút és az alattomos feljelentéseket, de nálam ez lenne az a határ, amikor BÁRMIT megteszek azért, hogy ha nem hason csúszva kérnek bocsánatot, akkor ott tegyek keresztbe, ahol tudok. És ha nemrég nyílt a bolt, akkor szépen körbe lehet járni az ismerősöket és elmesélni mi volt. Persze ezt jelezd a tulaj felé is, hogy mindenkit tájékoztatsz a paraszt alkalmazottjáról.

2012. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Ezt valahogy nem tudom elhinni. OKé, egy beszólás még hihető lenne, de egy ilyen kis monológot biggyesztett neked az eladó? Ha ez igaz, akkor valószínűleg elmebeteg volt az eladónő, mert ilyet normális ember nem mond, főleg nem ismeretlennek. És főleg, hogy eladóként nem szólogathat be a vásárlónak.

Ha tényleg így történt én nem álltam volna meg hogy ne csináljak botrányt. Szólj a főnökének, hogy nézzen rá az alkalmazottjára, mert orvosra van szüksége.

2012. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Ő a tulaj. Ha hazaér a férjem a munkából visszamegyünk,és elkérjük a panaszkönyvet. Elég hamar terjednek a hírek felénk,(kis falu) úgyhogy szerintem gyorsan be fog zárni.
2012. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
bocsánat a lányom oldaláról írtam
2012. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Szó nélkül biztosan nem hagytam volna! Főnők+panaszköny! Ez a minimum, de még mindig visszamehetsz és megteheted!
2012. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
bocsánat a lányom oldaláról írtam a kérdést ő maradt bejelentkezve és nem vettem észre
2012. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!