Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok volna a...

Ti hogy reagáltatok volna a helyemben? Nem tudok megnyugodni! Hogy mondhat ilyeneket?! Semmi köze nincs hozzá!

Figyelt kérdés
Tegnap boltban voltam, és velem jöttek a gyerekeim is(2,7 és 16 évesek) nálunk úgy meg a bevásárlás hogy mindegyikük választhat magának 1 dolgot.(persze ez leginkább a két kicsire vonatkozik)amikor kérdeztem tőlük hogy mit kértek, odaszólt nekem az eladó nő hogy "jól megy nekem, mindent megtudok venni a gyerekeimnek, biztos valami újgazdag liba vagyok és mindegyik gyereknek más az apja.A nagyobbik lányom is mindenkivel lefekszik, biztos túl van már a 3. abortuszon és van minimum 2 gyereke." hirtelen nem tudtam hogy reagáljak, letettem a földre a kosarat és kimentem a boltból. azóta egyszerűen nem tudok megnyugodni hogy mondhat ilyeneket a lányomra?! Nem is ismeri! Most voltam először abban a boltban (csak nemrégen nyílt meg) ahova szoktam járni nem volt nyitva. Ti hogy reagáltatok volna?
2012. okt. 20. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor szépen járj körbe és meséld el mindenkinek. Amúgy ha ilyen idióta, akkor biztos nem ti lesztek az utolsók akinek beszól, úgyhogy hamar bezárhat majd.
2012. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
Ez mese habbal, ilyen nem létezik.
2012. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha kis faluról van szó, ott mindenki mindenkit ismer, nem? Tehát a nőnek tudnia kellene, hogy melyik gyereknek ki az apja.

Én is az utolsóval értek egyet, itt a 4 napos szünet, unatkoznak a kamaszok és ide írogatnak furcsa és szerintük vicces dolgokat.

2012. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fentiekkel egyetértek (panaszkönyv), s van még egy fontos dolog: a gyerekeknek tudniuk kell, hogy anya nem hagyja, hogy bántsák őket meg a családot. Legközelebb (de ne legyen legközelebb) ott helyben kérd ki magadnak a dolgot és tedd meg a szükséges lépéseket.
2012. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is meghökkentem...fura, hogy egy boltos csak úgy "elereszt" szemtől-szembe egy ilyen durva beszólást.


Mindenesetre biztosan nem hagytam volna szó nélkül. Volt fültanúja az esetnek?

2012. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, én is voltam fültanúja, hogy a távolsági buszon a sofőr kiosztott egy bácsikát, hogy hogy mert naponta felszállni a buszra, másnak ki kell fizetnie a jegyet. A hangnem, amit használt, a trágár szavak, borzalmas volt. A buszon egy csomó tanár is ült. Mosolyogtak. Senki nem állt ki a bácsiért. Velem együtt - de már terhes kismama voltam, és a rosszullétemmel voltam elfoglalva.
2012. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!