Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hany gyereket szeretnetek,...

Ti hany gyereket szeretnetek, es hogyan neveznetek el oket?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A tegnap a baratnoim vitattak meg ezt a temat,es gondoltam toletek is megkerdem. En fiut szeretnek, es biztosan Don lenne a neve. Ha lany akkor mondjuk Joy. Ti?

#Just-Me
2012. okt. 20. 19:11
1 2
 1/19 anonim válasza:
0%
Lehetőleg 0-t.Nem szeretnék gyereket,egyáltalán.De ha egyszer mégis bwadom a derekam akkor a David Cristian és Barbara nevek tetszenek..szóval ami külföldi hangzàsù.
2012. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Én 3 gyereket akarok majd 2 lányt 1 fiút

Krisztina,Réka és a fiú név pedig Ádám lenne.

2012. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Joy?Ez most komoly?
2012. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

3 gyerek 2 fiú egy lány

A lánynak vagy Hanga vagy Diána

Az egyik fiúnak Ádám a másiknak Dani lenne a neve

2012. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Don és Joy? Ejha.

Nekem van már egy lányom, Alexa a neve, még egy fiút nagyon szeretnék, akit Péternek vagy Leventének szeretnék hívni, de tetszik még a Dávid név is.

2012. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Már van egy Ádám és egy Ákos. Több gyerek már nem lesz, de a Levente és Erik név tetszik. Külföldi az apuka, hogy ezeket a neveket adnád?
2012. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kettőt szerettünk volna, egy Mátét és egy Grétát, kettő lett,egy Máté és egy Gréta:D
2012. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Már van egy fiam, Dániel. Nem tudom még mit hoz az élet, de egy vagy két tesót még mindenképpen szeretnék. Tetszenek a Noel, Dávid, Joakim fiúnevek és a Noémi, Réka, Adél lánynevek.
2012. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3 gyereket szeretnek. Egy mar van, ő Anna Míra. Ha lányait lennének Emma Vita es Luna May lenne a nevük, ha fiaim akkor Vince es Miron
2012. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerb az apuka. De ot Alexnek hivjak, nalam meg szoba sem johet semilyen Igor vagy Milos vagy Filip, Dragoljub, Marina, Jovana se Tamara. Akkor inkabb legyen kulonleges amerikai nevuk. A magyar nevek meg hat nem tudom. Denes, Aladar, Bator. Hat meg nem vagyok terhes de mar tervbe van. Kivanjatok szerencset :)
2012. okt. 20. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!