Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hany gyereket szeretnetek,...

Ti hany gyereket szeretnetek, es hogyan neveznetek el oket?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A tegnap a baratnoim vitattak meg ezt a temat,es gondoltam toletek is megkerdem. En fiut szeretnek, es biztosan Don lenne a neve. Ha lany akkor mondjuk Joy. Ti?

#Just-Me
2012. okt. 20. 19:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szívem szerint 3 gyermeket szeretnék, ebből már 2 megvan.

Kisfiam Botond, kislányom Villő.

Ha lenne még 1 babám és én egyedül döntenék a nevéről, akkor Bendegúz vagy Sarolta lenne. Ha a férjem döntene, akkor Milán vagy Zsófia, esetleg Petra.

2012. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én kettőt szeretnék,egy kisfiú már van.Ő Kristóf.

Ha még egy fiúcska lesz,Balázsnak hívjuk majd.

Ha kislány Zsófia vagy Dóra.

2012. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

3 gyereket szeretnék.

2 lányt és 1 fiút.

Lányok : Lara és Dominika

Fiú : Benjamin


31 hkm. :)

2012. okt. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha fiatalabb lennék, bevállalnék négyet is :)

A korom miatt csak összesen hármat vállalnék be, ebből kettő már meg van. A nevüket a szülőszobában találtuk ki. Ez első János, a második Dénes. A harmadik nevét valószínű, megint csak a szülőszobában találnánk ki.

Én elsőnek lányt szerettem volna, de fiam lett, utána már csak fiút szerettem volna, és be is jött. Harmadiknak is el tudnék viselni még egy fiút :) , de ha lány lenne, se esnék kétségbe, csak vennem kellene egy csomó lányos ruhát.

2012. okt. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én 3 kislányt szeretnék. Janka, Jázmin és Hanga nevekkel.
2012. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyet szeretnék és mind1, hogy fiú vagy lány e (csak egészséges legyen). Nevekkel gondban vagyok, mert külföldre készülök, de lehet mégis Mo-n maradok. Így mindkét lehetséges opcióra írok példát.

Lány nevek közül nekem az abszolút kedvenc a Kathryn, de nagyon tetszik még a Szófia, Dorottya, Emma.

Fiú nevek közül külföldön a Lucas, itthon Áron, Ákos, Levente és Dániel.

2012. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Én kettőt szeretnék! ;) egy fiút:Máté és egy lányt:Alexandra!!
2012. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Minél több fijut, hogy dógozzanak tanyán. Úgy nevezném el űköt, hogy a neve napja egy napon legyen a születésnapjával igy csak egy ajándék kő.
2012. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as! Akkor arra is figyelj, hogy karácsonykor szülessenek, így már hármat egy csapásra ;)
2012. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!