Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt tudok menni...

Terhesség alatt tudok menni ingyenesen más városba vizsgálatra, ha a lakcímem szerinti orvos túl messze van?

Figyelt kérdés
Debrecentől 70km-re van a bejelentett lakcímem, azonban itt szeretnék ultrahangra és egyéb vizsgálatokra menni. Kezdő terhesség, nem voltam még orvosnál. Kihez forduljak?? Lehet ingyenesen orvos aki vizsgál majd a terhesség szakaszaiban, vagy mindenképpen magánorvost kell fogadnom, ha nem akarok utazgatni??

2012. okt. 22. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Odajársz orvoshoz, akihez akarsz.

Ott szülsz, ahol akarsz. Ez nincs megszabva.

Lakhatsz Debrecenbe papíron, de járhatsz pl. háziorvoshoz Győrbe is, ha neked úgy tetszik.


Én pesti lakos vagyok, Szolnokon szültem. A kutya nem kérdezte meg, hogy mi a fenét keresek nálunk.

2012. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen jó lenne ha ez így lenne. Én nem a körzeti orvoshoz szerettem volna járni de közölték velem hogy szó se lehet. Elmentem egy kórházba ami messze van a lakástól és közölték nem vizsgálnak meg mert hogy nem abba a kerületebe lakok.
2012. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy hallottam, ahogy az utolsó hozzászóló, ami nagyon elkeserírő, hogy egy terhes nő (van bármilyen beteg) ha nincs bejelentve egy adott helyre, már orvoshoz se mehet.. Mindenesetre reménykedem benne, hogy szerencsés leszek, és engem is 'felvesznek' majd így is.. Debreceni tapasztalat esetleg ??
2012. okt. 22. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem se volt bejelentett lakcímem (se állandó, se ideiglenes) Szolnokon, mégis elláttak mindenhol.


Sőt, a háziorvosom is itt van..


Még 1 forintot sem fizettem semmiért, minden a TB-re ment.

2012. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezzél be, ha ott élsz.
2012. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!