Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak 16 hetesen megyek az...

Csak 16 hetesen megyek az első vizsgálatra. Mit fog szólni az orvos?

Figyelt kérdés
Május 9én volt meg utoljára juni elejétől kint melóztam külföldön ma jöttem haza, most fogok menni az első vizsgálatra mit fog szólni a doki??? Milyen vizsgálatra számítsak?
2011. szept. 11. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Biztos lesz rögtön UH, mert a 12. heti kötelezőről lemaradtál. Bár már a 18. heti is lassan aktuális. Aztán a 16. héten van a kötelező AFP, ehhez védőnőtől kapsz beutalót, amit dokival kell majd lepecsételned. Védőnő adja a kiskönyvet is. Aztán teljes vizelet, vérkép, Hepatitis.
2011. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos szerintem semmit, mit mondana.

Elküld vérvételer, UH-ra

De külföldön is van orvos, elmehettél volna több okból isl, legfőképpen, hogy minden rendben van-e a babával.

2011. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Van aki csak 16. héten vesz észre hogy terhes. Semmi gond. Nyilván megérti, hogy külföldön drága a vizsgálat. Amúgy semmi köze hozzá.
2011. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog semmit mondani, hiszen tisztában van vele, hogy más országok, más szokások.. Amennyi vizsgálatot csak tudsz végeztess el, mielőtt visszamész.
2011. szept. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Reménykedj, hogy nem csúsztál le lényeges vizsgálatról és hogy minden rendben legyen a babával! Akkor nyilván semmit nem fog szólni. Sok sikert!
2011. szept. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy én vagyok a hülye..,de nem ma vagy épp 18 hetes terhes???

Csak mert 5 nap külömbség van az utolsó menstruációnk között és én szombaton leszek 18 hetes...

Szerintem gyorsan menj el dokihoz,mert a 18. heti genetikai ultrahangra már a 16-18 heti vérvétellel a kezedben kell menni! (elvileg..),ami az afp-t vizsgálja.

Asszem a 18 és a 20. hét között kéne menni erre az uh-ra!

Szóval még ha gyorsan leveszik a vért,meg kész az eredmény..,akkor még épp időben leszel.

Gondolom megfog vizsgálni az uh-on kívül is,mert ügye alapból lesz egy még a genetikain kívül is,hogy megállapítsák a terhességet. Aztán kapsz beutalókat ide-oda..

Az hogy az orvos mit fog szólni,valószínűleg orvos függő..


Majd írd meg hogy mi volt!


Köszi,Kriszta


Ui.:Lehet hogy már a baba nemét is fogják látni az ultrahangon! :)

2011. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne attól félj, hogy mit mondd az orvos, hanem hogy minden rendben legyen a bébivel! Doki max megkérdezi, hogy miért nem voltál, te szépen elmondod, ő pedig rábólint. Semmi köze hozzá.
2011. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Már nem 16 hetes vagy!!!Nekem 05.29-én volt az utolsó vérzésem és én vagyok most a 16. héten!!
2011. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ma töltötted be a 18 hetet, holnap pedig belépsz a 19. hétbe. Húzz bele, mert több kötelező vizsgálatról lecsúsztál, ami a baba fejlődését nézi.
2011. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
igaza van annak,aki azt mondja,hogy ne a dokitól félj,hanem hogy egészséges legyen a babád.A 12 hetes uh nagyon fontos,hogy a 18 hetesről már ne is beszéljünk.Volrál már dokinál?
2011. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!