Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet egész, fagyasztott...

Hol lehet egész, fagyasztott gesztenyét venni?

Figyelt kérdés

7 hónapos Kisfiamnak szeretnék adni. Tescoban nem láttam.

Köszi a válaszokat!


2012. okt. 24. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha azért kérdezed, mert az lenne a lényeg, hogy semmi másból ne álljon csak gesztenyéből, akkor (ha nem is egész, de) én a Sparban vettem ilyet: [link]
2012. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben én is kutattam utána, nekem úgy rémlik vagy a Tescoban vagy az InterSparbanláttam egész fagyasztott gesztenyét, de az árát meglátva letettem róla, max. 10 szem valami 1000 Ft körül volt, és ez már több mint 2 éve volt!

Natúr (tehát cukor és rumaroma nélküli) massza valóban a Sparban kapható, én is azt ajánlom.


De egyébként most még nem tudnál szerezni frisset a piacon? Ilyenkor van gesztenye szezon, nem?

2012. okt. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De valóban, most van szezonja, csak még nem lehet kapni a zöldségesnél. De akkor kivárom, aztán majd teszek is el, ha ízlik Neki.

2012. okt. 25. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!