Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit veszít az, aki nem szül...

Mit veszít az, aki nem szül gyereket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
az anyai örömöt...
2009. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Az első válasznál jobb válasz nincs. Én sem szültem és már nem is fogok. De nem fáj annyira, mint annak a hiánya amim már meg volt és elvesztettem...
2009. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Egy csodát! Soha nem akartam gyereket, aztán 3 évvel ezelőtt megismertem életem szerelmét, és egy hete megszületett a kisfiunk. Eddig is a fellegekben jártunk, de most, hogy már hárman vagyunk minden olyan tökéletes. :) Pedig keveset alszunk, fáradtak vagyunk, sokszor alig állunk a lábunkon, mégis olyan szép, és teljes minden.
2009. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Az élete értelmét!
2009. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezz meg olyan nőket, akik évekig küzdenek egy babáért!
2009. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

menj el egy játszótérre, csüccsenj le és nézelődj.

ha nem szorul össze a szíved amikor a kicsik ott rohangésznak, csicseregnek, odarohannak az anyukájukhoz és puszit nyomnak az arcukra, elesik és sírva az anyja ölébe bújik ahol menedéket talál és megnyugszik. ... sorolhatnám, de sztem próbáld ki. bár ez közel sem olyan ,mint , amikor a saját babád, akivel 9 hónapig non-stop együtt voltatok. remélem egyszer megtudod milyen ez az érzés. semmi nincs a világon , ami nagyobb boldogságot ad.

2009. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Jó a kérdés. El is gondolkoztam, hogy van-e rá igazán jó válasz, de nem tudok rá válaszolni, mert nem tudom megfogalmazni úgy igazából.

Talán csak annyit, hogy a világ legcsodálatosabb élményét. Amikor rám mosolyog a fiam elolvadok. Úgy egy férfi sem tud soha rám nézni, olyan szerelemmel. :)

2009. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nezopont kerdese mert van aki akar gyereket es van aki egyaltalan nem. Aki vagyik egy gyerekre es csaladra de valalmi oknal fogva nem lehet vagy lesz neki akkor az sajnos nagyon sokat veszit. Mert ha szamara ez jelentene a boldogsagot akkor sajnos sosem lesz igazan boldog csak megprobal olyan kozel kerulni a boldogsaghoz amennyire csak lehet ugy, hogy masban kezdi keresni az elete ertelmet. Sajnos ismerek egy ilyen part, feladtak evek utan, valamiert nem akartak orokbe fogadni, elfogadtak igy az eletuket de gondolom, hogy nagyon fajhat nekik.

A masik fel aki sosem szeretne gyereket, az megis mit veszitene? Semmit. Mert egyszeruen nem ez jelentene az eleteben a teljesseget, a boldogsagot. Akiben sosem alakul ki a vagy, az anyai oszton annak nem lehet megmagyarazni, hogy a vilag legszebb dolgat hagyja ki mert egyszeruen szamara nem ez a vilag legszebb dolga. Van olyan aki egyszeruen elmenekulne egy jatszoterrol es a gyerekzsivaly elol. Az ilyenek semmit nem veszitenek szerintem mert a gyerek csak egy nyug lenne nekik es sokkal boldogabbak gyerek nelkul.

Szoval aki vagyik egy babara az mindent veszit ha nem lehet neki, akibe meg nincsen meg a vagy es nem is alakul ki, az nem veszit semmit.


11 hetes kismama akinek a babaja a mindene. :)

2009. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Az anyaság érzését! Az több, mint nőnek lenni.
2009. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Azaz, a kiteljesedést nőiességében. (Előző)
2009. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!