Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért imádják annyira a...

Miért imádják annyira a gyerekeket? Csak engem idegesítenek?

Figyelt kérdés

Mindenki annyira odavan a gyerekekért, holott szerintem annyira idegesítőek. Baba korban Vistoznak, bekakálnak, lehánynak stb és persze akkoris jaj milyen aranyos...

Később Hisztizik, visítozik és már rohangál, ha olyan kedve van akkor pedig ütlegel is.

Aztán a kamaszkorba pedig már vége a visításnak de a hiszti megmarad és jön a szemtelenség.

MI EBBEN A JÓ???


2009. aug. 9. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Te biztos sosem voltál gyerek :(

Nem tudom férfi, vagy e, vagy nő, de csak sajnálni tudlak.

Egy gyerek a legszebb dolog az ember életében, tudod, hogy belőled van, a te részed. Én imádom a kislányom.

2009. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Hát ezt embere válogatja....én sem minden gyereket szeretek,de a sajátomat IMÁDOM,és nincs szebb érzés a világon,mint az,hogy belőlünk van,és bármit megtennék érte.Ha te ezt nem érzed vagy nem akarod érezni,akkor ne is legyen gyereked...

2009. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a sajátját mindenki szereti...és ezek amiket leírtál,MÚLÓ dolgok.És minden tanítható.Csak foglalkozni kell vele.Nem azt mondom,hogy a szívem csücske a fiam,amikor éjjel már 3x kelt fel egy óra alatt,de biztosan valami gondja van azért teszi.

Az meg hogy hánynak,kakilnak-TE IS TETTED AZT!!!!És elviseltek.

Az ütlegelés,hiszti,szemtelenség mind a foglalkozás hiánya miatt alakul ki.

Azért szeretik a babákat,gyerekeket,mert az az ő saját kis húsuk,vérük...annál nincs is szebb,jobb meghatóbb dolog,mikor a te gyermeked odabújik átölel és puszit ad!!!Remélem egyszer megtapasztalod,és megváltozik a véleményed.

Mellesleg más gyerekét nem kell rajongásig szeretned,ajnároznod.

2009. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát nemis tervezem...én úgy látom csak a gond van velük
2009. aug. 9. 21:27
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Majd ha egyszer te is szülő leszel, megtudod. Én imádom a kisfiamat 4 hónapos, annyi örömet okoz még akkor is amikor sugárban lefosott... egyébként meg jó baba, alig sír, egyértelműen jelzi ha éhes, vagy bármi baja van, ezért nem kell már sírnia. Egyébként meg olyan a gyerek amilyennek neveled.

Sajnállak téged, mert érzelmileg nagyon szegény vagy. A gyerek az élet értelme más normális ember szerint. Neked mi a célod az életben?? Erre nagyon kíváncsi lennék.

2009. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Hát, én sem szeretem a gyerekekt.

A sajátaimat igen (2 fiú), de másét...

Bocs, de ez van.

Egyedül még az egyik barátnőm 2 lányát szeretem, mert nagyon aranyos jólnevelt és kedves gyerekek.

Azt várom, hogy a bátyámnak is legyen babája, őt is imádni fogom tudom.

De a játszótéri visítós hülyegyerekeket nem bírom.

2009. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom te elég fiatal lehetsz, ezért érzel így. Ez sok fiatal lánynál normális érzés. Én mindig is szerettem a gyerekeket, de a túlzott rajongés sokszor engem is zavart másoknál, pontosabban nem értettem. Nekem is van olyan barátnőm, aki nem nagyon szeretne gyereket, el se tudja képzelni, hogy neki egyszer majd lesz, őt is idegesítik a gyerekek. Ettől függetlenül az enyémet szereti, amikor jó kedvében találja. Ha hisztizik a fiam, akkor barátnőm is elhúz haza. De hát miért ne tenné, én vagyok az anyja, ez a része valóban az én dolgom.
2009. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az én célom az hogy életem minden pillanatát kiélvezzem, de a gyerek nálam pont hogy önkretenné azokat a pillanatokat...
2009. aug. 9. 22:01
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
És babakorban megkapod tőle élete első mosolyát, és ölelését, és hozzádbújik ha fázik, fél, vagy csak úgy :) mikor nagyobb, akkor látod, ahogy az addig teljesen rád utalt emberi lény kezd tőled elszakadozni és azokat a dolgokat használja, amiket tőled tanult, lesett el. Kamaszkorban pedig azért dühös, mert bár nagyon szeretne más lenni, mindenkitől okosabb, szebb és különböző, lassan el kell fogadnia, hogy mégis csak te voltál a minta az életében és jobban hasonlít, mint az képzelhető :)
2009. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes kérdés ám. :) Én az ismerősök, barátok gyerekeit nagyon szeretem. A sajátomat imádom. De az idegen gyerekek (főleg ha hisztizik, kiabál, rosszalkodik) borzasztóan zavarnak! :(((
2009. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!