Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért imádják annyira a...

Miért imádják annyira a gyerekeket? Csak engem idegesítenek?

Figyelt kérdés

Mindenki annyira odavan a gyerekekért, holott szerintem annyira idegesítőek. Baba korban Vistoznak, bekakálnak, lehánynak stb és persze akkoris jaj milyen aranyos...

Később Hisztizik, visítozik és már rohangál, ha olyan kedve van akkor pedig ütlegel is.

Aztán a kamaszkorba pedig már vége a visításnak de a hiszti megmarad és jön a szemtelenség.

MI EBBEN A JÓ???


2009. aug. 9. 21:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
ÉS BENNED MI VOLT A JÓ?Örülj neki,h anyád nem így gondolkozott!Akkor meg sem születtél volna(lehet nem lenne nagy veszteség a világnak)vagy ha már megvagy falhoz csapkodott volna...sztem se szülj gyereket,ne tegyél tönkre egy életet.
2009. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Írtam már egy választ, most csak arra szeretnék kitérni, hogy egyesek miért akadnak ki annyira ezen a kérdésen? Nem vagyunk egyformák, nem kell leszólni a kérdezőt, hiszen ő sem bántott benneteket.
2009. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem is kell elviselned senki gyerekét, ne is szülj, jobban jár a világ.
2009. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ennek az oldalnak a része,a gyerekvállalástól a gyermekkoron át,a kamaszokig kiterjed.

Nem tudom miért ide írtad ki a kérdésed,hiszen itt főleg olyan emberkék vannak,akik az életük adnák egy babáért,még ha visít is.Ez a babákkal jár,hisz nem tudja ellátni magát,nem tud szólni,ha kakilnia kell.

A legcsodásabb fájdalom a szülés,aztán szép élmény kialakul egy kötödés,a szopizáskor,aztán amikor rád néz az a kisember aki Te és a párod kicsi képe,majd rád mosolyog,ez valami felemelő érzés.

Amikor anyának,apának szólít,amikor rossz napod van,és ő felvidít.... és sorolhatnám.

Nagyon sok múlik a nevelésen,mennyire lesz később szemtelen.Ja,és nem ítéllek el,mert rokonságomba is van valaki aki ki nem állhatja őket.

De az tényleg ne is szüljön,ha ezeket a dolgokat látja csak egy kis apróságban.

2009. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg nem értem, miért támadtok neki sokan! Lehet hogy még egy kamasz lány. Kamasz lány koromban én is ugyanezeket gondoltam egy gyerekről! :)


Speciel én a szülési fájdalmakat nem sorolnám a legcsodásabb fájdalmak közé, én nem szívesen emlékszem rá vissza. A gyerekem viszont kárpótolt mindenért! :))

2009. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
A legcsodálatosabb fájdalom alatt azt értem,hogy bár nekem személy szerint nagyon fájt,de ahogy írtad én is szívesen emlékszem rá vissza mert csodálatos élmény volt.
2009. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

:) Én épp azt írtam, hogy nem szívesen emlékszem rá vissza! :) De attól a pillanattól csodás volt, ahogy rámtették a gyerekemet! :)) (De a szülés maga nekem elég rossz volt.. csak az utána következő percektől lett csodás, de akkor Te szerencsés vagy, voltál!) :))


A kérdező meg majdcsak megtudja előbb-utóbb, hogy mi miről is beszélünk itt! :))

2009. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
Ja tényleg,bocsi.Nekem is fájt megnyugtatlak,de talán ma már te is csak nevetsz az egészen.Fájt,de tudtam így vagy úgy de ki kell bújnia,és akkor tényleg átadhatom magam a boldogságnak.
2009. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves vagy?
2009. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy írtad: az élet minden pillanatát kiélvezni! Ez is az Élethez tartozik és majd eljön az idő, amikor ezt a "lehetőséget" is ki akarod élvezni ;) Nagy kaland, a lényeg, hogy jó időben kell szülni, amikor tényleg készen állsz rá. Ha hamarabb, akkor tényleg nyűg lehet, de ha elérkezik az idő, tudni fogod, mert már minden üresnek és felszínesnek fog tűnni gyerek nélkül ;) Szerintem. 16 hós kisfiú anyukája
2009. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!