Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szolnokon mi helyzet a családi...

Szolnokon mi helyzet a családi pótlékkal?

Figyelt kérdés

Pár helyen azt olvasom, hogy már megkapták (országos szinten), pár helyen meg azt, hogy nem.


Ráadásul most olvastam egy facebook-os csoportban, hogy ugyan abban a városban két szomszéd közül az egyik megkapta, a másik nem.


Most akkor ez a CSP utalás hogy van? Mert nem lehet őket elérni telefonon..


2012. okt. 29. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én most írtam nekik emailt.Kiíváncsi vagyokmikor írnak vissza.
2012. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*kíváncsi vagyok,hogy mikor írnak vissza
2012. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Holnap,de legkésőbb holnap után már a számlán lesz nekünk is! Ne idegeskedjetek!!- itt én lehetnék csak ideges,mert a tárcámban 1500 és ma még abból kell kaját venni holnapra a Páromnak,mert hajnal fél 3-kor indul dolgozni és csak este 8-kor ér haza! És itthonra is kell még holnapra valami kaja! Én lehetnék sík ideg,de nem vagyok,mert tudom,holnap-holnap után nekem is csipog majd a telefon!


Üdv:3lnys,25hkm

2012. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kaptatok már sms-t?
2012. okt. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. A neten is néztem a számlámat,nehogy az legyen,mint valamelyik hónapban,hogy rajta van de nem küld sms-t.... Semmi! Amit azért nem értek,mert ma már akik postán kapják is meg fogják kapni!!- ismerősöm postás,tegnap mondta,hogy ma már hordják!!


Üdv:3lnys,25h

2012. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam meg én sem. Most megint hívjam fel őket?
2012. okt. 30. 09:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél olvastam,hogy lesznek akiknek csak hétfőn indítják az utalásokat!

Csak tudnám milyen dolog ez?? Most sajnálom,hogy nem a postára kértem anno a pénzt!

2012. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok,most válaszoltak az emailem-re


Tisztelt Ügyfelünk!



A Magyar Államkincstár Központi Ügyfélszolgálati Osztályára érkezett elektronikus levelét megkaptuk. Köszönjük, hogy kérdésével hozzánk fordult.

Kérdésére az alábbi tájékoztatást adjuk:



A munkaszüneti napokra tekintettel a családtámogatási ellátások kifizetésére 2012. november 01-e előtt kerül sor.

Az ellátás megérkezéséig szíves türelmét kérjük.



Felmerülő kérdéseit a Magyar Államkincstár telefonos ügyfélszolgálatán, az (1)-452-2910, (20)-881-9535, (30)-344-0045, (70)-460-9005 számokon is felteheti munkatársainknak, valamint tájékozódhat a www.allamkincstar.gov.hu című honlapunkon.



Tisztelettel:

2012. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!