Apaság megtagadása!?

Figyelt kérdés

Adott egy 17éves lány és egy sajnos én esetember felnőtt korú egyén! A lány egy baleset miatt teherbe esett a gyermek elvetetésre került! A dolog után a lány folyamatosan fogamzásgátlót szedett és gumi is volt. Viszont ismét terhesség lett a vége (Nos mivel én emlékezetem szerint abban az időben nem voltam együtt a lánnyal illetve szedett rá gyógyszert hogy ne legyen baba)

Mire kiderült én már szakítottam a lánnyal a lány viszont üzent hogy terhes én mondtam vetessük el kifizetem, jó-jó most meg mégis megmaradt februárban születik a "fiam"! A legrosszabb mégis az hogy átverték a fejem, nem lett elvetetve azóta van barátja vagy még "elötte" is mikor velem volt. Sajnos nagyon-nagyon szegény körülmények között élnek! Én elmondtam nekik ha enyém is nem tudom bevállalni, mert az én apám lelépett elvitte minden pénzünk, új aútónk, és hatalmas tartozást hagyott hátra! Testvéremmel,édesanyámmal élek és az új barátnőmmel! A hitel hatalmas a házon mi is csak "guberálásból",vasazásból és fekete munkából élünk! Mit tehetek most?!


Ui: Nem Roma vagyok és a lány sem volt Roma! És nem szégyellem sem a vasazást sem a guberálást! De nem tudom bevállalni a gyereket ha valóban az enyém!


Mit tegyek,tehetek?!


2012. okt. 29. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
DNS-teszt annak bizonyítására, hogy te vagy-e az apa, vagy sem. Ehhez mit szólsz?
2012. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tied a gyerek, akkor igazából senkit nem érdekel, hogy Te milyen körülmények között élsz, az a gyerek majd enni kér, és pelenkát kér.

értem, hogy Te nem akartad, és mindent meg is tettél ez ügyben-bár olyat még nem hallottam, hogy valaki gyógyszer+gumi mellett terhes lett,de sajnos ez van. Ha nem írod alá az apasági nyilatkozatot, akkor apasági vizsgálatra kötelezhetnek.

2012. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha abban az időben védekeztetek gumival és tabival is, akkor nem tőled van a gyerek. Kérj apasági vizsgálatot.
2012. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen! Ha tehetném bevállalnám, ha valóban az enyém!

Mert nem a gyerek ellen vagyok hanem a körülmények ellen amit ez okoz, bocsánat de a lány is a saját életét teszi tönkre ezzel!

Ha nincs jövedelmem és nincs miből fizessek akkor miből vonnak le ha valóban az enyém!


Illetve DNS tesztet ha kérek mibe fáj, ugye mert hát nem épp milliomos vagyok, mert akkor kapna a lány pénzt gyerek ide probléma megoldva! Vagy ha legalább egy kurv... munkahely lenne ebbe a "tet... országban"

2012. okt. 29. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint lesz jövedelmed vonni fogják a gyerektartást!
2012. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A baba születése után apasági vizsgálat. Ha tied, akkor fizetned kell a gyerektartást, nincs mese. Legközelebb meg meggondolod, megfektetsz-e egy buta, felelőtlen tizenévest és elhiszed-e neki, h ő milyen frankó védekezik. Vagy húzol két gumit.
2012. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor egy DNS vizsgálat mennyibe fáj?!


Illetve ha van munkám milyen esélyel vehetem el a gyermeket a nyomorból?! Azaz én legyek vele, ne az ilyen anya!


Ui: Utólag milyen okos mindenki,hogy megfektetem a csajt!

Tudod gumi+fogamzásgátló, akkor még mit kellett volna használnom?! Guminőt?!

2012. okt. 29. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben biztos vagy benne, hogy nem te vagy az apa első körben semmit nem kell tenned. Nem tudom mit kér a lány, de Te ne írj alá semmit, ne adj neki pénzt. Neki kell kezdeményezni az apaság megállapítását. Ha ekkor kiderül, hogy mégis Te vagy az apa a Bíróság megállapítja a gyerektartás összegét, és minden költséget neked kell fizetni (perköltség, apaság megállapítása). Azt nem tudom ezek mekkora összegek, de ha Te tudod, hogy nem Te vagy az apa, akkor ezekkel nem kell foglalkoznod, akkor Ő fog fizetni mindent.
2012. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van fogadd meg!
2012. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!