Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is előszokott jönni az...

Másnál is előszokott jönni az unom a banánt érzés? (elfáradt anyukák)

Figyelt kérdés

Férjem egész nap melózik, én meg állandóan itthol kuksolok a két gyerekkel....új helyen null barátokkal...

Minden napom ugyan olyan, csak a kakis pelusok és az elszórt legók száma változik...most is egy bazi nagy játékgyűjtő a lakás...minden szana szét a földön, hűtőt ki kellene törölni meg mosni párat...nekem jelenleg semmihez nincs kedvem csak elmajszolnék egy adag patikukit a Bridget Jones alatt .... erre már megint a földön a játékhalmazban találom magam ahol a lego duplot és a megabloxot szortírozom..közben az egyik gyerek rám veti magát mintha apával játszana, én meg közelebről megtekintem a szőnyegmintát...a kisebb meg belém törli a kajamaradékot......imádom őket de borzasztóan elfáradtam :DDD

más is van így most ????? bátorítanátok kicsit?

hányan vagyunk még így ?


2012. okt. 31. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Sokan szerintem. Listát tudnék írni, h mit tudnék tenni, ha vki 3 napra elfoglalkoztatná a gyerekeimet :DD
2012. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Frissen felmostam, ráborította a ropit.

Könyörögtem, hogy maradjon a kanapén, nem, felállt, persze el is csúszott...

Húz-nyúz, jöjjek, menjek, csak a piszok nem sétál ki magától, és az edények sem mosogatódnak el...

A férjem nem elég, hogy sokáig dolgozik, még Pató Pál úr is, ő mindenre majd ráér... Én inkább emiatt vagyok ideges, hogy két hónapja glettelte le a rohadt plafont, azóta is festi...

Én szimplán szeretnék a "semmi dobozba" ülni, és bambulni kifelé a fejemből. :D

2012. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jelentkeznék :)
2012. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ja, múltkor nem főztem meg az uramnak a kedvenc pörijét. Na, kaptam a feddést, h mégis hogy nem volt időm a két gyerek mellett megcsinálni? Ugyan mit csinálok én itthon??

Hát mondám neki, látod a szobát, másikat, fürdőt, konyhát? Azt mondja, : ja. Mondom jó, és tiszták? Látsz valahol kajamaradékot, morzsát, gyerekruhát a földön, játékokat, megszáradt ruhákat stb. "Nem"- mondja. Na, hát ezt csináltam egész nap....-feleltem.

2012. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jelen! :-)

Én most úgy érzem hogy 3 napot simán végig tudnék aludni... pedig csak 1 gyerek van még :-D

2012. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:DDD


este ha elalszanak én is zombi nyul ként ülök a tv előtt....bámulok ki...majd férjem felkacag vmi vicces műsoron...olyankor én is vihogok egy sort hogy ne nézzen hülyének :D majd próbálom vissza idézni min is röhögtünk de rájövök azt sem tudom milyen műsort nézünk :DDD


nem tudom mikor látom meg a fényt az algút végén :)


egy háztartási gép

2012. okt. 31. 16:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Olyan édesen fogalmaztad a mondandód/kérdésed hogy nekem sikerült egy jót nevetnem!Ez a csúnya sötét ősz,még tesz rá egy lapáttal!

A humorérzékre valóban szükség van!

Üdv a klubban ! :D egy 2 és egy 4 éves fiúk anyuja

2012. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jó érzés hogy sokan vagytok akik megértenek :)ennyire ménnyen még nem voltam :D a "pici" most kezd mindenhova felmászni...szerelni a drágám mert ugye fiú :)....



amikor még nem voltak meg a manók én nem is sejtettem hogy milyen nehéz lesz :D


múltkor a férjem vigyázott rájuk fél napot...azt mondta Ő inkább elemgy dolgozni de ezt nem bírja :DDD


pedig nem főzött, nem takarított :)

uh az azért jól esett h megért :)

2012. okt. 31. 16:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet!


Most készülök visszamenni dolgozni, emiatt viszont kezdem egyre vonzóbbnak látni az itthoni rutint.

Ha mélyponton vagyok a szürke hétköznapok és a gyereknevelés nyűgjei miatt, mindig arra gondolok, hogy a nyugdíjig vszínű ez az életem egyetlen olyan időszaka, amikor még nagyjából én osztom be az időmet és vannak ugyan "kötelező" feladatok, de lehet őket rugalmasan szabályozni. Ha nincs energiám semmihez, megtehetem, hogy kicsit csak ülök és nézek ki a fejemből, vagy ha szakad az eső, ráérünk 2 órával később is elmenni a boltba stb.


Ha újra dolgozni fogok, ott senkit nem fog érdekelni, hogy elegem van és sokkal nagyobb terhek lesznek rajtam, mint a szétszórt játékok összeszedése. Plusz a munka mellett ugyanúgy meglesz a háztartás, a gyerek.


Nem tudom, segít -e, de ezeket szoktam előhozni magamban, hogy kicsit jobban tudjam értékelni ezt az időszakot. Arra szoktam még gondolni, nekem most ez a munkahelyem és az aktuális főnököm (=gyerek) nem is olyan véresszájú, mint az igazi :)

2012. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát igen....egyenlőre még nem látom milyen érzés lesz vissza állni a munkába, a picim még csak egy éves múlt....


nagyon kettős érzés van bennem :

-egy hogy jó lesz újból kicsit mással is foglalkozni

másrészt félelmetes is lesz újból egy munka helyen megállni a helyem mikor mostanában már azt is kezdem elfelejteni hogy élnek még más emberek is a bolygón és nem csak neten tudsz velük beszélni :D...

2012. okt. 31. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!