Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is előszokott jönni az...

Másnál is előszokott jönni az unom a banánt érzés? (elfáradt anyukák)

Figyelt kérdés

Férjem egész nap melózik, én meg állandóan itthol kuksolok a két gyerekkel....új helyen null barátokkal...

Minden napom ugyan olyan, csak a kakis pelusok és az elszórt legók száma változik...most is egy bazi nagy játékgyűjtő a lakás...minden szana szét a földön, hűtőt ki kellene törölni meg mosni párat...nekem jelenleg semmihez nincs kedvem csak elmajszolnék egy adag patikukit a Bridget Jones alatt .... erre már megint a földön a játékhalmazban találom magam ahol a lego duplot és a megabloxot szortírozom..közben az egyik gyerek rám veti magát mintha apával játszana, én meg közelebről megtekintem a szőnyegmintát...a kisebb meg belém törli a kajamaradékot......imádom őket de borzasztóan elfáradtam :DDD

más is van így most ????? bátorítanátok kicsit?

hányan vagyunk még így ?


2012. okt. 31. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon... de már nem is vicces sajnos. Lehet már depressziós is vagyok. Sokszor nem vagyok önmagam, úgy érzem. Vagy a rosszabbik oldalam jön elő. Kicsit elvihetné őket vki pár napra :).
2012. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is.

Rettenetesen fáradt vagyok, a kicsi 16 hónapos, de még nem volt olyan hogy ne ébredt volna fel min. 2x.

A férjem holnap itthon lesz, és ma reggel azt mondta hogy Mi lenne ha holnap délig ágyban maradnánk? Én meg kikeltem magamból.(még soha nem kelt fel reggel magától hogy mondjuk megetesse a kicsit, mire ő felkel, én már elvittem a nagyot oviba elláttam a kicsit, és megterítve az asztal neki a reggelihez. Eszik, megy dolgozni, este 9 előtt nem ér haza. Addigra én etetek, fürdetek, altatok)

2012. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elő bizony...

Reggel felkelek, lóhalálában rohanok tápszert gyártani. Odaadom a gyereknek, én addig megiszom a reggeli kávét, , átnézem a postát, ha sz@r napom van elszívok egy cigit. Utána irány vissza, kézmosás. Reklamál a kicsi, rohanás be. Ágyból ki, tisztába tevés, átöltöztetés, játszás, milliószor elmondom, hogy nem nem szabad, ne menj oda, vigyázz elesel... Ha sírás van, természetesen vigasztalás. Ebéd gyártás, ebédeltetés. Utána tea elkészítése, altatás. Végre alszik, ehetek én is, netezhetek. Hazaér a férjem, a kicsi felébred, boltba megyünk, ha kell főzök, ha nem akkor csak dumálunk, és felváltva mondjuk a kulcsszavakat (nem szabad és társai). Megint este van, fürdetés, tápszer, altatás... Jé, basszus megint eltelt egy nap, de mikor??? Néha már nagyon jó lenne, ha 1 napot csak ketten tölthetnénk. De ez van, majd egyszer. :)

2012. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hú szegény, nem lehet könnyű :( az én kislányom már 3 éves ovis és én is visszamentem dolgozni, de így is néha nagyon ki tudok akadni. Szeretek sokat foglalkozni vele, ha ne adj Isten mégis a TV elé ültetem, akkor csak úgy, hogy én is vele nézem a mesét, és csak Disney meséket vagyok hajlandó nézetni vele :D ezzel nincs baj, egy klasszikus Aladdin, vagy Oroszlánkirály engem is kikapcsol, csak tényleg annyi időre nem lehet elvonulni, hogy egy kényelmeset trónoljon az ember a WC-n (bocsi a hülye példáért). Mert nem tudom közben mit csinál, mit matat stb. Egyedül nevelem, így nem tudom kire bízni. Van ugyan egy babysitter, de ő sem vigyázhat rá állandóan, csak ha beteg és én nem tudok otthon maradni vele. Múltkor frissen mosott ruhákra ráborított vmi gyümölcslevet. Moshattam megint. Vagy volt, hogy nekiállt kipakolni a szekrényét és szétrámolta viccből a ruháit. Huhh. Szóval ja, átérzem a helyzeted, még úgy is, hogy én már úgy mond túl vagyok a legrosszabb időszakon és azért már némileg tudok valamicske időt magamra is fordítani.
2012. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!