Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más anyuka is volt már így?...

Más anyuka is volt már így? Lassan másfél éve szültem császárral és a libidóm az nulla.

Figyelt kérdés
A babám anyatejes még mindig, lehet az is az oka, de nem megy a szex. Amióta megvan a kicsi azóta 4-szer voltunk együtt a párommal, de ahoz se volt nagy kedvem.

2012. nov. 1. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
3 éve szültem, most ment oviba, és most kezd úgy igazán visszatérni a kedvem hozzá. Persze jóval hamarabb kezdődik, de csak fokozatosan tért vissza úgy igazán. Bár én úgy érzem sosem leszek már olyan mint régen... Normális. Anya vagy, túlterhelt, másra koncentrálsz.
2012. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
amíg szoptattam nálam is így volt,utánna sokkal-sokkal jobb lett!!
2012. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Én is ugyanígy vagyok!

Ha néha lenne is hozzá kedvem, akkor még tombolnak a gyerekek (kettő, a kissebb 17 hónapos), mire elalszanak, már inkább én is alszom.

2012. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én erőltettem a dolgot, mert nagyon szerettem volna ha rendbe jövök (terhesség alatt nem volt szex a hagyományos értelemben), sok síkosító, sok előjáték, sok fájdalomtűrés és fejben eldöntöttem h én ezt akarom és élvezni fogom. 8hónapos volt a lányom, amikor már én kezdeményeztem hogy legyünk együtt. Szóval rögös volt az út és magától nem állt volna helyre. 11hós koráig szoptattam. Tuti h a hormonok, de apára még szükségünk van később is, már csak miatta is érdemes "erőltetni", az ő türelmük is véges.
2012. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos 6 hétig szoptattam, de után fájt mindenem, ha oda került a sor.

Vártunk még 1 hónapot, akkor már nem fájt a hegem és semmi se, de én nem élveztem. Ezt tudta a párom is.

Azóta van, hogy nevetve annyit mondok, miközben magamra húzom, hogy legyünk túl rajta.

Tudom, hogy nem esik a férjemnek ez jól, de szerencsére megérti. Viszont szoktam kényeztetni, meglepni, de én nem tudtam élvezni eddig.


Mostanában szétszedném apró darabokra, de mindig akkor jön rám, amikor nem alkalmas a hely vagy az idő! Estére meg ... baxus, én hulla fáradt leszek az örökmozgónk mellett.

Ráadásul feszült is, mert nagyon szépen haladunk a dackorszak felé és egy csepp segítségem sincs a férjemen kívül.


Egyébként én úgy érzem, hogy változgatok.. ez is szerintem annak köszönhető, hogy elkezdtem lassan fogyni.

És azért számomra nem mindegy, hogy hogyan lát a férjem, milyen alakkal.

Tudom, hogy neki teljesen mindegy, ő engem szeret, nem a testem, de azért .. na! Szóval érted!

2012. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 év kellett ahhoz, hogy minden oké legyen, és én is kezdeményezzek.
2012. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én is "eroltettem",nekem doki mondta,h "gyakoroljunk sokat",mert panaszkodtam,h fáj,stb.azt mondta,h mást nem tud tanácsolni,de igaza lett..Mi is sok sikositoval és türelemmel kezdtük ,1-2honap után nekem jobb volt,mint előtte..szintén másfél éves,anyatejes baba mellett mi heti 3-4szer vagyunk együtt..Egyébként a 0 libido összefügg azzal is,h ilyen ritkán vagytok együtt,ugyanis a szexre maximálisan igaz az evés közben jon meg az étvágy dolog..
2012. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!