Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves kislányomra...

Másfél éves kislányomra adhatok szoknyát edző cipővel? Ti szoktatok? Csizmához még meleg van, hogy azt adjam rá? Nem fog idétlenül kinézni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha színben nem üt el nagyon, akkor szerintem még "trendi" is lehet.


Amúgy használd ki, amíg Te adsz rá, amit akarsz, mert nem kell sok idő, és ő mondja meg, mit hajlandó felvenni, és akkor lesznek "furcsa összeállítások"... :D


3 kislány anyukája

2012. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

én nem adok olyat gyerekre, amit magam nem vennék fel

nem azt mondom, hogy kis felnőttnek kell öltöztetni, de a gyerek nem papagáj, vagy kis bohóc, hogy mindent ráaggassak

(jöhetnek a lepontozók :D )

2012. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én farmerszoknyára gondoltam egyébként és lila a cipője,ha ez számít.
2012. okt. 18. 08:45
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem jó lesz


azért gyerek h színes legyen :-)


utálom h vadásznom kell a színes ruhákat a gyerekre

bemegyek 1 boltba és kislányoknak csak a pink árnyalataiban van ruha :-(((

2012. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ráadhatod.

Csak azt nem tudom, hogy a szoknyához nincs már hideg? Azért kérdezem, mert én még kezdő lányos anyuka vagyok és annyit bajlódok azzal, hogy mit adjak a gyerekre, hogy ne fázzon, de melege se legyen.

2012. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én szoktam rá adni harisnyát, szoknyát, sport cipőt, vagy magas szárú sport cipőt!

Mindjuk akkor a szoknya, a felső, és a kabát is sportos fazon!

2012. okt. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Adok rá harisnyát is:)Meg egy hosszúujjú bodyt egy vékonyabb pulcsit és egy kötött bolerót meg sapit.Nem hinném hogy így fázni fog
2012. okt. 18. 08:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Mármint poncsót ami takarja a derekát nem bolerót.
2012. okt. 18. 08:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam a 17 hónapos lányomra szoknyát adni sportcipővel. Farmerszoknya, sportos pulcsi, bélelt farmerdzseki, csíkos vagy színes harisnya és sportcipő. Neki fekete adidas cipője van, nekem nagyon bejön rajta ez az összeállítás.
2012. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én már nem adok rá szoknyát de ha jobb az idö akor farmerruhát hosszu ujjut még simán ráadok ,zárt cipövel és egy harisnyával.
2012. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!