Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, nektek...

Kisgyerekes anyukák, nektek sem igazán hiányzik a szex mióta megszületett a babátok?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom és úgy érzem, hogy mindig is arra vágytam, hogy anya legyek. Amikor a hasamban volt, egyszerűen rajongtam a páromért, olyan szerelmes voltam, mint a kapcsolatunk elején, pedig már 7 éve vagyunk együtt. Amint megszületett a gyermekünk, úgy éreztem mindenem megvan, nem hiányzik más...sajnos a szex sem. Ti mit csináltok/csináltatok ilyen helyzetben? Nagyon szeretjük egymást és mindenkitől hallom, hogy ne vonjam meg sokáig tőle, mert jön egy másik nő :-(
2012. nov. 2. 23:55
 1/7 intrepid ***** válasza:
0%
engedd meg neki, hogy mással kufircoljon. Ha már neked nem kell, más elfogadja.
2012. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva lehet, hogy félreérthető voltam. Nem 14 hónapja nem voltunk együtt a párommal, csak éppen nekem a havi egyszeri alkalom bőven elég, sőt, még sok is...pedig régen nem ilyen voltam.
2012. nov. 3. 00:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Már bennem is felmerült, hogy megengedem, hogy elmenjen más nővel, de az a gond, hogy neki kellenek az érzelmek a nemi együttléthez. Ami tulajdonképpen jó (nekem), viszont, ha mégis elmegy mással, az azt jelentené, hogy beleszeretett (ez viszont már cseppet sem jó nekem).
2012. nov. 3. 00:11
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
ne csodálkozz, ha otthagy.
2012. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésedre válaszoljak nekem sokkal jobb lett szülés után a szex mint előtte volt.Imádom a lányomat de a páromat is és bizony kívánom is,nekem tuti kevés lenne havi 1 alkalom.De ha sokáig megvonod(feltéve ha nem elég neki havi 1* ami azért ritka pasiknál)akkor előbb-utóbb másfele fog kacsintgatni.Hidd el jobb megelőzni a bajt amíg lehet én legalábbis ha a helyedbe lennék biztos nem mondanám a páromnak hogy menjen más nőhöz,az nem megoldás.
2012. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

már ne haragudj meg amit írok,de szerintem te nem is szereted igazán.mert ha szerelmes vagyok akkor eszembe se jutna hogy máshoz küldjem szexelni!!!


utána képes volnál azzal a tudattal hozzábújni havi 1szer hogy tudod előtte mással kufircolt?

kétlem!szerintem ebbe nem gondoltál bele teljesen!!!!



a kérdésedre a válasz :nekünk már 2 gyerekünk van a kicsi 4 hónapos és ugyanúgy kívánom a szexet mint előtte,sőt néha nem bírok magammal.


esetleg nem lenne megoldás nektek ha többet romantikáznátok és akkor lehet gyakrabban kívánnád te is.

de egy jó tanács ha kívánod ha nem azért legalább heti 1szer engedj neki!


ja és bocsi amit az elején írtam!


26N

2012. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év kellett, hozzá, hogy minden visszatérjen a régi kerékvágásba. Addig a hátam közepére sem kívántam az együttlétet. Ha viszont belekezdtünk, onnantól kezdve már jó volt. Muszáj kicsit erőt venni magunkon... :)
2012. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!