Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartanátok egy erőszakos...

Megtartanátok egy erőszakos közösülésből származó gyereket, ha minden feltétel adott a felneveléséhez?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 16:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Ez a kérdés provokálás akar lenni? Miért kell minden nap egy ilyet bedobni?
2012. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2012. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem provokáció, csak kíváncsi vagyok, hogy hányan öltek volna meg engem.
2012. nov. 4. 16:26
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Minden epeszu ember nemet fog mondani. Ki akarna egesz eleteben meg bizonyitekot is egy ilyen esetre? Aki megtartana, az nyilvan vallasos es Isten ajandekanak tekint minden eletet. Egyebkent nem veletlenul adnak azonnal esemeny utani tablettat a nonek ha eroszakos nemi kozosulest jelent....
2012. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
5%

Részemről nagyon függene attól, hogy pontosan milyen is az az erőszakos közösülés.

Nem mindegy, hogy az utcán vmi perverz elkap... esetleg egy pedofil családtag... ilyen esetekben biztosan nem.

Ha az illető egy ismerős, netán haver, akivel csak nem akartam szexelni, de megtette, mert elbírt velem, akkor azért lehet, hogy bevállalnám a gyereket. A ti esetetek milyen volt, ha nem túl bizalmas ?

2012. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem birnám megtartani :(
2012. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Vérszerinti "apámat" nem ismejük, el sem sikerült kapni. Anya el akart vetetni, de apa rábeszélte, hogy nem engem kell büntetni. Egyébként nem vallásosak.
2012. nov. 4. 16:36
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Semmiképp nem tartanám meg, pedig nekem nagyon nehezen, 6 év alatt sikerült teherbe esnem, így tudom milyen, amikor az ember már majdnem bármi áron vágyik egy babára.

Azt pedig végképp nem tettem volna meg, hogy elmondom a gyereknek, hogy erőszakból fogant.

2012. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nagy mákom van, hogy létezem?
2012. nov. 4. 16:44
 10/27 anonim ***** válasza:
55%
sajnos...
2012. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!