Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemények a szekszárdi...

Vélemények a szekszárdi kórházról (szülészetről)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Véleményt szeretnék kérni, erről a kórházról; orvosokról, akik jelenleg is ott dolgoznak? Kit ajánlotok?

Köszönöm a válaszokat előre!



2012. nov. 4. 18:00
 1/5 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Igaz én 2010 juniusában szültem ott de leirok pár dolgot.Sokáig nemvolt fogadott orvosom de aztán mégis lett mivel a kisfiam faros fekvésü volt és nem akartam kockáztatni.Dr Kovács Gábornál szültem,csak jót tudok róla mondani,Fiatal orvos

2012. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Brigitta04 ***** válasza:

oppá véletlenül elküldtem:(Bocsi!Szoval fiatal orvos,halk szavú de számomra nagyon szimpatikus volt mint ember!Maga a nyugalom.A baba mama szobárol sajnos sok jót nemtudok mondani neked,sajnos ugy tapasztaltam a csecsemös növérek nem igazán segitőkészek.Két nővér volt akik ha dolgoztak gyereksirást sem lehetett hallani az osztályon!Amugy rosszat egyik orvosrol sem igazán hallottam de persze mindenkinek más és más az elvárása az adott orvosal kapcsolatban.Hirtelen igy ennyi jutott eszembe.

Ha esetleg lenne kérdésed nyugodtan irj privit.

2012. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ellátás nem a legtökéletesebb, nem túl sok a segítőkész személy, vannak elég unszimpatikus, türelmetlen, mogorva orvosok, de ennek ellenére kiválóan gyógyítanak. Embernek némelyik borzalmas, orvosnak viszont kitűnő. Persze azért vannak nagyon kedvesek is. De nem mindig az a legjobb választás. Az én lányom mikor megszületett, meg sem foghattam, rohantak el vele, azt mondták agyvérzése van. Nem tudom leírni, mit éreztem akkor. 1 óra múlva jöttek, hogy elnézést, semmi baja, makk egészséges. Szörnyű volt, de még mindig jobb, mintha ne adj isten baj lett volna, és észre sem eszik.
2012. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, a vége "veszik" akart lenni.
2012. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Úgy látom a válaszaitokból, hogy jó kórház/szülészet!
2012. nov. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!