Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri szülészetről vélemények,...

Győri szülészetről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi negatív dolgot nem tudok róla írni..Kedvesek az orvosok a szülésznők,a védőnő is nagyon rendes aki ott van.És az ellátással sem voltak gondjaim.2009-ben szültem ott,majd most fogok megint nemsokára.36 hetes km.
2011. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia en 2009-ben szultem Gyorben.Szulesznot es dokit fogadtam.A csecsemos noverkek nem voltak tul kedvesek,de dokik szulesznok nagyon segitokeszek.4 napja szuletett meg masodik kisfiunk de o itt Irorszagban.Az ellatas felszereltseg es rendszer mas mint otthon.A szulesznok es noverkek sokkal segitokeszebbek kedvesebbek itt mint otthon,dokik viszont szart sem tudnak,nem is lattam csak a varratoknal,hat nem volt egy jo elmeny.Neked kitartas es sok szerencset!
2011. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2010 végén szültem. Orvost fogadtam, szülésznőt nem, de így utólag felesleges is lett volna, nagyon jó szülésznőt fogtam ki. Bár a szülésznőkről általánosságban elmondható, hogy nagyon kedvesek; a csecsemősök között ez valamivel ritkább, de köztük is van. A pár kórházban töltött nap nekem kibírható volt, bár annyi rosszat hallottam, hogy mindenre fel voltam készülve, így nem ért csalódás :)
2011. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!