Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a nyíregyház...

Mi a véleményetek a nyíregyházi szülészetről? A pozitív és a negatív vélemények és tapasztalatok is érdekelnek!

Figyelt kérdés
Nemsokára itt az idő és megnyugtatna,ha tudnám,hogy mire számíthatok.Ellátás,szülésznők,csecsemősök,tisztaság.... stb Szóval minden.Apás szülészre készülünk,és baba-mama szobába szeretnék menni.Első szülés és első baba.Szeretném kipróbálni a vajúdó labdát is,kell fizetni érte?Kérlek írjatok! 35hetes kismama
2009. szept. 14. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
A labdát nem tudom,ha van fogadott orvosod akkor és még nem ért oda rád sem néznek!Mindenhol vannak szemét csecsemősök és ápolók,hogy melyiket fogod ki...passz!A tisztasággal nincs baj megfelelő!A babának nem kell semmit vinni,mindent adnak,azért ne izgizz annyira,a többség ott is rendes!Vigyázz a vén csecsemős nőkkel,nagyon durvák és bunkók!Tisztelet a kivételnek!!!
2009. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a gyors válaszod és az őszinteséged!Jó babázást és jó egészséget kívánok nektek! :-)
2009. szept. 14. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van fogadott dokid és szülésznőd akkor minden rendben lesz. A szülészeten mindenki nagyon aranyos. Nekem szintén a csecsemősökkel van bajom, az idősekkel(tisztelet a kivételnek). A fiatalok aranyosak. Az igaz, hogy segítség csak akkor van ha kérsz. Tisztaság rendben, a babához adnak mindent. Alapjában véve nagy gond nincs. Nekem volt vajúdó labda és nekem bejött(a szülésznő kérés nélkül hozta). Jobb azon ülni, mint az ágyon feküdni. Ha már bekötik az infúziót sétálni nem nagyon lehet, de addig igen. A kaja sztem jó, ha nem vagy nagyon válogatós. A szülésznők nagyon aranyosak (ha gondolod ajánlhatok priviben). Sztem ő a legfontosabb. Nem tudom milyen szobában leszel, de én a babával együtt néha betoltam egy kis csokit, újságot az éjszakásoknak.

3 baba után nekem összességében pozitívak a tapasztalataim. Könnyű szülést kívánok!!

2009. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt fogadott dokim, de az utolsó 3 órában láttam csak a színét, előtte mindenki aki létezett, nyulkászott túrkászott és vizsgálgatott és a szülésznőnek fél órán át kiabáltam egy szaros ágytálért, mert akkor már nem kelhettem fel, mivel nézték a bébi szívhangját folyamatosan, előtte meg semmi vajúdós cuccost fel nem ajánlott senki, nem hogy labdát, zuhanyt, akármit, róttam az éjjel a sötét folyosót majd rákötöttek az oxitocinra, kaptam tágító zselét, holott nem is szóltak, hogy mi következik, csak nyomták fel, kézzel tágítottak...számomra nem volt megfelelő a vajúdós időszak, a szülés egész jól lezajlott a végén és jeget is kaptam a hasamra de ami előtte volt...

A csecsemősöknél ki kell fogni a jót, az idősebbek tojnak Rád, de lehet jobb is, mert legalább már az elején mindent megtanulsz és nem leszel egy vénasszonyra sem utalva:-)

szép szülést, biztos van olyan is!! Remélem nekem is most szebb lesz, max. 3 héten belül.

2009. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet tudni, hogy ki volt az orvosotok? Már elnézést, hogy így belekérdezek, csak engem is érdekel a téma.
2009. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Írtam privit. 2.
2009. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 4 hónapja szültem. Már be kellet feküdnöm(B'oldal), na az gáz. Másnap megszültem, a császáros megörzőböl már az (A'oldal)-ra vittek, hát ég és föld. Aranyosak voltak a növérek, csecsemösök, vizites orvosok is. Teljesen megvoltam elégedve mindenkivel:). Nem volt fogadott dokim, de egy fiatal, lelkiismeretes dokihoz kerültem, a szülésznövel sem volt probléma, csak végül nekem császár lett. Remélem hasonló jókat fogsz átélni te is, csak az A oldalra kerülj.Minden jót kívánok!
2009. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát!Így legalább tudom,hogy mire készüljek.Azok,akik már túl vannak a dolgon,azoknak jó egészséget és babázást,a "sorstársaimnak" pedig könnyű,szép és kellemes szülést kívánok!
2009. szept. 15. 19:24
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kaptam meg annak a privát üzenetét,aki írt!Arra szeretném kérni,ha magára ismert akkor jelentkezzen.E-mail címem: es7tsy@freemail.hu

Bocs,de ezért nem írtam vissza!Remélem eljut az illetőhöz az üzenet!Nagyon érdekelne mit írt.Köszi

2009. szept. 16. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:
A labdát és hasonlókat csak akkor használhatod ha van fogadott szülésznőd máskülönben nem fogadott szüészn. csak akkor lehet ha van fogadott orvosod. Amúgy rendesek kivéve aki nem remélem aranyosakat fogsz ki! A babás szoba jó de segíteni csak akkor segítenek ha szólsz máskülönben csak vizitkor és osztályátadáskor látod őket. 2X szültem ott
2009. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!