Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti jelentkeznétek, ha a...

Ti jelentkeznétek, ha a környéketeken baba-mama klubot alapítanának?

Figyelt kérdés

Nemrégen költöztünk kertvárosba. Sehol egy játszótér, sehol egy park. Arra gondoltam, a közelben lévő boltban feladnék egy hirdetést, hogy kisgyerekeseket várok a házunkba x időpontban, ill. először csak egy tel. számot adnék meg. Ti jelentkeznétek?

Két dologra gondolok: vagy túl sokan jelentkeznének (mi alapján utasítanék vissza bárkit is, viszont "csődületet sem szeretnék, mert albérletben vagyunk, és vigyázni kell a falakra, stb..) vagy kevesen.

Köszi, ha válaszoltok!


2012. nov. 4. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell mérni a helyi érdeklődést.

AMúgy jó ötletnek tartom.

Nálunk a facebookon van egy helyi baba-mama klub csoport, és ott dumcsizzuk meg, mikor, hol, kinél. (nyáron a szabadban).

meg megy az adok-veszek-kérek, segítek, stb...

2012. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jégtánc ***** válasza:
Nem jelentkeznék.Nincs jó tapasztalatom .Első gyermekemmel voltam egy párszor,de nem jött be se nekem se a fiamnak.
2012. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jelentkeznék. Jó lenne ha a környékbeli anyukákkal megoszthatnám élményeimet és segítséget kérhetnék ha úgy van.
2012. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pártolnám az ötletet! :)
2012. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én tudom magamról, hogy paranoiás vagyok, de ...

a Te helyedben is félnék, meg "vendégként is", bár, ha már telefonálok, és hallom egy normális nő hangját, akkor valószínűleg utána bátran mennék.

De a Te helyedben... feltérképezni vadidegenek előtt a házad... nem tudom, gondold meg, vagy keress valami semleges helyet a közelben.

2012. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Meg fogom próbálni, hátha... Bár én magam sem vagyok valami szórakoztató és figyelmes vendéglátó, ráadásul a 3 éves fiam vásott egy gyerek, és van kistesó is. Néha csak fülsüketítő sírás vagy visítozás van... De ki tudja. Talán találok "hasonló" gyerekeket anyukával :)))

2012. nov. 4. 21:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, igaz ez is, a mai világban sosem lehet tudni. Bár tőlünk aztán semmit nem tudnának elvinni, max. a 10 éves tévénket.... :)))))
2012. nov. 4. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos először a saját otthonban találkozni, lehet parkban sétálni, vagy bárhol.
2012. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is tuti jelentkeznék. Járunk is babaklubba, bár nem magánházba, hanem egy közösségi házba szoktunk menni heti egyszer 2 órára. Van rengeteg játék a gyerekeknek, kávé a felnőtteknek, lehet játszani, beszélgetni. Kb 10-15 gyerek+anyuka szokott összejönni minden héten.
2012. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!