Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova tetováltatnátok a gyereke...

Hova tetováltatnátok a gyereketek nevét?

Figyelt kérdés
A kezdőbetűket szeretném, de lábra nem, és valami olyan hely kéne, ami nem zavaró szex közben... :)
2012. nov. 5. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én hová tetováltatnám? Én spec. sehová. Az, hogy ők vannak az életemben, örökre megmarad, nem kell erről bőrön megemlékezni.
2012. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csuklómra tetováltattam a lányom nevét és születési dátumát (bal oldalra). Következő gyermeké a jobb oldalira megy.


Ismerősöm (apuka) a három gyermeke nevét a bal mellizmára tetováltatta.

M&T&V ez áll rajta. De ehhez kondi is kell nyilván.

2012. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tarkóra! Én is tervezem
2012. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1. sehova

2. de ha már: csipő, lapocka

3. lehet, hogy én vagyok a hülye, de a szex hogy jön a képbe? Kinek ne legyen zavaró? Ráadásul, ha csak kezdőbetű, és ezek szerint nem az apukáról van szó, gondolom.

2012. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

:-DDD


sehol nem zavaró sex közben ....

az csak egy minta a bőrön .....


amúgy a gyerekeimet nem varratnám fel magamra

2012. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát, nemi szervre csak nem akarod írni, hogy "innen jöttek ki" :) máshol meg nem zavaró, szerintem. De nem vagyok tetkó párti.
2012. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy hol zavaró szex közben? :)

Amúgy a csukló aranyos, csak mi van, ha 3 gyereked születik? :) Én a lapockát ajánlanám még.

2012. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én sehova :)

Sokkal fantáziadúsabbak a tetkóim, pedig gyerekem is van 2, és ők ihlették!

2012. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Csuklós vagyok.

Nem születik 3 gyermek. Ebben 100%-ig biztos vagyok :)

2012. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nekem tetszenek a tetoválások, és szerintem az ember a tetováltatja magára, amire a legbüszkébb. És nekem tényleg benne van a megemlékezés is.


Apukáról van szó, és úgy jön a képbe a szex, hogy arra gondoltam, hangulatromboló lehet, ha mondjuk a gyerekek neveit nyalogatja... Ez lehet nyakon, vállon is.


Kedves 8.! Négy gyermekemből kettő nem él, de mindannyiuk kezdőbetűjét szeretném.Valahogy nonfigurálisan, hogy ha idegen kérdezi, hogy mi az, ne kelljen az életünkről magyarázkodnom. Így az a kettő, akik nem élnek, kicsit jobban „részt vehetnek” az életemben. Ebben mi nem fantáziadús? Kérlek válszolj!

2012. nov. 5. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!