Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák van itt olyan akinek...

Anyukák van itt olyan akinek a párja nem kapta meg az 5 nap szabit miután megszültetek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megkapta ugyan, de nem akkor mikor hazajöttünk. A cég csak úgy adta ki neki, ha bevitte a gyerek Taj kártyáját, amire ugye várni kellett.
2012. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hivatalosan ilyet nem tehet egyik cég/vállalat sem!Persze olyat már hallottam,hogy "kiadjuk ugyan,de akkortól már nem kell jönni a továbbiakban dolgozni". :( Sajnos ez Magyarország!
2012. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hivatalosan nem,de nem hivatalosan IGEN sajnos!:(

Az én párom sem kapta meg! Ugyan itthon volt 2napot,de azt a rendes szabijából vette ki. Én hiába mondtam neki hogy ilyen nincs már tiszta idegbeteg voltam e miatt,de......

Merjél szólni örülj hogy van munkád!:(((

2012. nov. 6. 15:10
 4/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Hát valahogy úgy,ahogy Te is írod,kedves kérdező.Annyira bosszantó...és igazából semmit nem tudsz csinálni.

Merjél bárhová is fordulni; garantáltan nem lesz munkahelyed-vagy elég,ha csak kinyitod a szád.

Nagyon sajnálom! :(

2012. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És ami a legrosszabb ennél a cégnél fizetett ünnep sincs! Teljesen bele vagyok már ebbe betegedve........
2012. nov. 6. 15:16
 6/16 anonim ***** válasza:
az én férjem sem kapta meg.építőiparban dolgozik vállalkozónál.be van jelentve,nem feketén dolgozik,de szabit nem kapott
2012. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kedden hazahozott minket a kórházból, este jött a telefon, megkérték másnaptól menjen dolgozni, mert nincs helyette más. Célzásértékű kérés volt aminek az ember nem mond neme. Rá egy hétre ugyan megkapta az 5 napot. De nekem jó lett volna valaki az első pár napban a 4 napos és a 2 éves gyerekkel.
2012. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az enyém is be van jelentve 8órát,12-14et dolgozik.......:(
2012. nov. 6. 15:36
 9/16 anonim ***** válasza:

:( Ezért jó multinál dolgozni. Nem fizet az se sokat ugyan, de normálisak. Kiadják egyből az 5+2 napot (szülés + gyerekszabi). Férjem decemberben jóformán nem is fog dolgozni emiatt, mert még szabit is tartalékolt pluszba.


Nagyon sajnállak Benneteket, hogy ilyent megtehetnek a vállalkozók. :(

2012. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs mindenkinek lehetősége multinál dolgozni,az ember örül hogy van munkája!

A párom is szívesen váltana,de egyenlőre nincs más.:(

Én is multinál dolgoztam,és akkor tényleg megkaptam minden szabit. Bár utána dolgoztam maszeknál is de ő rendes volt,1hétre elmehettem mikor meghalt a keresztapám. A párom meg azt a 2napot sem kapta meg ami járt volna mikor meghalt a nagyapja.

Sajnos sok függ attól is milyen ember a főnök!

2012. nov. 6. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!