Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonyra társasjátékot...

Karácsonyra társasjátékot készítek gyerekeimnek. Tudnátok ötleteket adni a feladatokhoz?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényege, hogy amikor adott mezőhöz érünk, kártyát kell húzni, amin vicces feladatok vannak. Nos, ilyen vicces feladatokat segítenétek kitalálni jelenleg 6-7 éves gyerekek számára? Olyanokat, amivel kisebbek, és nagyobbak (felnőttek) is jól szórakoznak, és nem igényelnek semmilyen különös eszközt. Előre is köszi! Ha más ötlet van, azt is szívesen fogadom! Már két fajta társasjátékot elkészítettem, és kifogyóban az ötlettáram :)
2012. nov. 7. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Off. Engem érdekelne az előző két fajta társasjátékod is. Leírod, hogy pontosan milyenek? :)
2012. nov. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze :) Az egyik a MOW nevezetű kártyajáték házi verziója. Saját magam készítettem hozzá a kártyákat, gépen szépen megszerkesztettem, színes lapokra nyomtattam, a héten viszem lamináltatni. Készítek majd hozzá szép dobozt is. A másik egy kalózos társasjáték. Elkészítettem hozzá a táblát, a bábukat, a mezőkre egyszerű feladatokat (pl. halálfejes mezőnél egy körből kimaradsz, kincses mezőnél ugorj előre, lóherés mezőnél beléphetsz a célba... persze kis mesés körítéssel. Készülőben van még egy állatkertes, egy scrabble, egy gazdálkodj okosanhoz hasonlító, néhány puzzle... egyenlőre. De ha lesz időm, akkor még készítek többet is, mert a húgomékat is szeretném meglepni eggyel, ami már inkább felnőtteknek való.
2012. nov. 7. 07:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Hú, ezek nagyon jók. Nagyon köszönöm, asszem csinálok én is társasjátékot karácsonyra a családnak. :)
2012. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy része már a gépen van, a többit is beszkennelem, szóval ha írtok privit, szívesen elküldöm ) De írtok nekem is vicces feladatokat? :D
2012. nov. 7. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a mostani témája? Mert pl az állatosnál lehetne feladatkártya - továbbhaladás érdekében, vagy büntikártya is: békaugrálásban egy kör az asztal körül; kéz segítsége nélkül megenni egy kekszet, ilyesmik. Ez gyereknek-felnőttnek egyaránt szórakoztató lehet. Szóval ha megírod a témát, lehet szárnyra kap a fantáziám, és lesz még ötletem :o)
2012. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pl valamilyen vicces pár soros mondóka/vers írása megadott szavakkal (amiket Te találsz ki),ezekből szerintem nagyon jópofa dolgok születhetnek.:)
2012. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ilyenekre gondoltam! Már be is indult a fantáziám, csak az a baj, hogy nagyobb táblát kell készítenem, hogy legyen hely a feladatoknak! :D
2012. nov. 7. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!