Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit vennétek/vette...

Anyukák! Ti mit vennétek/vettetek karácsonyra 15 hó körüli gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Annyira nem tudok dönteni, hogy mi lenne a megfelelő... Nekünk kislányunk van, ha ez segítség. Köszönöm a segítséget ill a válaszokat!
2012. nov. 7. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 16 hós lesz karácsonykor, és babafotelt szeretnénk venni neki. Meg kinéztem a hintaállatok közül valami macisat meg csigát, és olyat kap még. Talán szánkót kap anyósoméktól, meg persze apróbb játékot, könyvet. Anyuéktól nem tudom, ez is csak egy véletlen folytán merült fel, hogy ők ezt vesznek.
2012. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
amikor elolvastam, hogy kislány gondolkodóba estem..nekem a fiam lesz 15 hós karácsonykor. Én is itt kértem tanácsot! :-) Nekem autópályát javasoltak, jó is:-) imád pakolni, így egy nagy építőkockát kap, persze a doboz lesz a nyerő nála! Kislánynak lehetne asztalka székekkel, vagy zenélő beszélő baba. (a lányom imádta) fésülködő asztalka még lehet korai, de ha ott vagytok mellette biztos játszana vele:-) (nekünk is volt, csak nem háttámlás a szék,így amikor ráült, mögötte voltam). Formabedobó, hintaló, labda, hangoskönyv. Gondolom ezekből van így is, de ennyi jutott az eszembe:-) de írok még, ha ráakadok valamire, én is most keresgélek! :-)
2012. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is lányom van. Ennyi idősen vettem neki bébitaxit.

Most 2,5 éves, még mindig szereti.

2012. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapos lesz a lányom karácsonykor. Mi szülők konkrétan egy leesésgátlós ágyat veszünk neki. Még úgysem érti annyira az ajándékozást. A családtól meg kap játékokat. Pl játék babakocsit (nemsokára érkezik a kistesó és remélem segít a felkészülésben), puha gyümölcsöket amit pakolhat kedve szerint, háztartási eszközöket mert imád utánozni engem, wc szűkítőt :) meg ilyesmi.
2012. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hónapos lesz a fiam építőkockát,és szerszám készletet kap a nagyszülőktől Dublot és néhány kisautót a vonat is eszünkbe jutott de inkább majd szülinapra.Lánynak is lehet venni Dublot,építőkockát,játék vasaló,babakocsi :)
2012. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!