Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Internetről honnan lehet...

Internetről honnan lehet kismama alkalmi ruhát rendelni elfogadható áron?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban lesz az esküvőnk akkor már 33 hetes leszek.nem akarok menyasszonyi ruhát.csak polgári esküvő lesz.légyszi segítsetek.most 29 hetes vagyok és nincs nagy hasam(ha ez számít a ruha szempontjából!
2011. ápr. 21. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


De ha beírod a google-ba hogy " kismama alkalmi ruhák" akkor kidob egy csomót.ezt is onnan szedtem le.


[link]

2011. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a monamama.hu-ról rendeltem egy kétrészes menyasszonyi ruhát, és nekünk is polgári esküvőnk volt. Nagyon kényelmes kis ruha volt, alkalmi, de mégsem az a tipikus menyasszonyi ruha. Én 30 hetes voltam akkor.

2011. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a monamamáról rendeltem, a sálgalléros menyasszonyi ruhát, és nekem nagyon bejött. Nem volt drága sem, szerintem ennyit megért. (Szállítással együtt fizettem asszem 12 000Ft-ot.) Elég csinos is voltam, de mégsem voltam túlöltözve, mert nekünk is csak polgári volt. Én 33 hetes voltam.
2011. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!