Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet alkalmi kismama...

Hol lehet alkalmi kismama ruhát vásárolni, nem kis méretben hanem 46-50-es méretben? Augusztusban eskövőre megyünk akkor már 36 hetes kismama leszek. a nyugati országrészben vagy webáruházban

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Azthiszem,ő pontosan méretre is varr,vedd fel vele a kapcsolatot,sok jót hallottam róla;)


[link]

2009. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Augusztus még nagyon messze van! Nem érdemes előre venni semmit, mert nem tudhatod, h mekkora leszel. Egyébként biztos van arra is pl Brendon, ahol tudsz venni pl egy világos nadrágot és hosszá vmilyen rövidujjú felsőt. Most nyári ruhák még amúgy sem nagyon vannak az üzletekben. Arról meg nem is beszélve, h érdmese felpróbálni, h hogy érzed benne magad, kényelmes e, jól áll e.
2009. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt is nézd meg: [link]

2009. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vaterán is érdemes körülnézni, és sok jó kismamacuccot vettem jó áron.

Alig használtak, mintha turizta volna az ember.

2009. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a maternelleben vettem
2009. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, brendon győrben van tőlünk 60 km-re de nem ez a léyneg hanem az hogy ott is csak 44 -es méretig van.
2009. febr. 16. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem Mammystic-os ruháim voltak, XXl, de a szulés után 50-52-eseket hordtam, szoval van elég nagyok voltak. Kimondottan alkalmit nem kerestem, pl. nagyon szép blúzok, nadrágok vannak itt.

[link]

2009. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!