Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 éves gyerekkel külföldi...

9 éves gyerekkel külföldi rock koncertre? Mire figyeljünk oda, meg egyéb okos ötleteket adnátok?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm gyereke, 3an megyünk, mivel elég koncerten voltam már így nem hiszem hogy bármi baj lenne, de mittudomén... gyerekkel még nem voltam.

Első sorban leszünk, ez fixálva van, ott a gyerek is lát mindent legalább. Nagy koncert lesz, hosszú, a gyerek is nagyon szereti az együttest, de tényleg kibírja majd nyűg nélkül végig vajon? Ez lesz az ő első koncertje.



2012. nov. 7. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell nagy dologra gondolni, csak valaki elpöcköl egy csikket. Ha emiatt valaki megijed, és mint a dominó, 200 ember hirtelen megindul előre, csak három lépést, akkor a gyerek úgy fog átmenni az első sor előtti korlát rácsán, mint a tojás a szeletelőn. És lehet, hogy pont te nyomod át rajta, és semmit nem tehetsz majd ellene.
2012. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

Tudom, hogy nagyon le leszek pontozva, de azért nem tömeges öngyilkosságra tervezik vinni a gyereket.

Sok apróság nem mindegy, kedves kérdező. Fiú vagy lány a gyerek, vékony kis apróság, vagy erős, duci, magas testalkatú?

Mekkora koncert, nem mindegy, hogy milyen a nézőközönség. Melyik együttes, mennyire szoktak bajosak lenni a koncertjeik?

Első sorba nem nagyon vinném, mivel általában a 3-4. sorból indul a pogózás, az meg nagyon közel van, vagy ha mégis, akkor mindenképp az első sor legszélére, nem középre.

Az érettsége sem mindegy, lehet egy hisztis elkényeztetett anyuci pici lánya/fia és egy bátrabb, határozottabb gyerek is, vagy akár csendes, visszahúzódó.

Sokkal nagyobb eséllyel mennék egy erős testalkatú, határozott, talpraesett gyerekkel, mint egy 35 kg-s vékony, kétségbeesésre hajlamossal.

2012. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Vékony, átlag magasságú kisfiú, de vagány rocker gyerek, még a haját is növeszti hogy a koncertre igazi rockeresen nézzen ki. Úgy akar kinézni ahogy régen az énekes... nagyon felnéz rá, példaképe, szóval valahogy megoldjuk hogy ott legyen és túlélje.:)

Első sornál ott vannak a biztonsági emberek is, ha gond van úgyis kihúznak onnan.

Azaz igazság hogy szándékosan nem írtam melyik együttes mert az szerintem nagyobb felháborodást okozna. Régebben volt sok bajos koncertjük, de manapság már azt mondanám egész nyugisak.

2012. nov. 7. 20:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Csodás... Szerintem tökmindegy hova állsz, ha a háta mögött is állsz, ha megindul előre a tömeg, tökmindegy. Neki annyi. Nem vinném el. Elmegy 10 év múlva saját maga, ha már tud magára vigyázni. Ez túl veszélyes. Híradógyanús történet. Remélem, nem hallunk rólatok!
2012. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ilyeneket írtál: nagy, hosszú koncert, elöl álltok, a gyerek 9 éves, az anyja nem különösebben foglalkozik majd vele, a zene üvölt ezerrel...

Ne haragudj, de olyan, mintha kamu kérdés lenne... ez óriási felelősség! Ez lesz az első koncertje. Muszáj mindjárt a mély vízzel kezdeni?

2012. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Már úgyis eldöntötted hogy megy veled, akkor vidd el!

De ha bármi lesz vele az a TE felelősséged.

2012. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én láttam már AC/DC koncerten kisfiút. Az apukája nyakában ült, az első sorban, füldugóval a fülében. Jókedélyűnek tűntek.

Füldugót, vigyetek. Egy papírra írjátok fel az elérhetőségeteket és a neveteket, ezt tegyétek a zsebébe és kössétek a lelkére, hogy ha elszakadnátok egymástól, mutassa meg egy biztonsági őrnek vagy felnőttnek.

Egyetek előtte és vigyetek is kaját meg innivalót neki, pl: tea, cola. Attól kicsit élénkül is.

Tudom h kicsit morbidnak tűnik, de esetleg a bilincs, vagy ilyen hám a gyereken, azon meg póráz is praktikus lenne.

2012. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!