Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S 2 éves fiamnak fájdalo...

S. O. S 2 éves fiamnak fájdalom csillapíto? Milyen fajta?

Figyelt kérdés
Tegnaphuzták fel a kukacát, minden pisilésnél rettentően sir, mit vegyek neki? Most megy férjem patikába
2012. nov. 9. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvost aki csinálta. Tájékoztasd a dologról és tuti megmondja, hogy mit vegyél neki. Személyes tapasztalatom alapján, ha benne van a pakliban, hogy fájni fog később, akkor nekünk mindig szól a doki, hogy fájdalom esetén ezt adjak neki.
2012. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sebésznél voltunk, telefonáltam az sztkba, de ma sajnos nincs benn, kapcsolták a kollégáját aki rendesen leszúrt hogy ő ezt honnan tudja, ő nem látta.... Ezért itt kérek segítségez
2012. nov. 9. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: Szóval egy másik szakképzett ORVOS se vállalta a felelősséget azért, hogy egy gyógyszer nevet benyögjön csak úgy látatlanba. Így már tuti orvoshoz vinném, és nem saját szakállamra vennék neki valamit.
2012. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a lányaimnak csinálták ugyanezt. Nem kaptunk semmit. Az első két napot túl kell élni. Nem hinném, hogy van olyan fájdalomcsillapító, ami a sebre ilyen módon hatna.


Örülj neki, hogy pisil.

Mi kis híján katéterezésre mentünk, mert délelőtt fél 10-től este negyed 9-ig nem pisilt...


Kitartás!

Álljatok zuhany alá pisiléskor, az rögtön lemossa a csípő vizeletet.

2012. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán a nagyobb baj hogy pelusos. Olyan rossz nézni hogx szenved, most elszundított kicsit...
2012. nov. 9. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem másfél óránként beállhattok a zuhany alá, a folyó víz hatására valószínűleg pisilni fog, és úgy nincs az a maró érzés.

Holnapra tényleg jobb lesz, sőt, lehet hogy holnapra már semmi nem lesz

2012. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanerre a problémára nekünk a védőnő Tetran kenőcsöt ajánlotta. Igaz csodaszer, egyszer kentem be neki és már nem sírt amikor pisilt. Remélem még hasznát veszed a válaszomnak:-)
2012. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!