Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen 0-18 kg-os ülést...

Milyen 0-18 kg-os ülést vegyünk PICI autóba? Neked milyen van? A gyerek 7,5 kg,6 hónapos. A hordozót széltében (bundazsákkal alig fér el), hosszában (a pánt a legfelső állásban, épp a vállmagasságban) kinőtte.

Figyelt kérdés
A drága, jónak nevezett üléseket nem tudjuk bekötni a kicsi Suzukinkba (Römer, Peg Perego), a nagyon olcsót azért mégsem, a 40-50ezres kategóriában meg mindegyikkel volt vmi bajom (ócska huzat, nem dönthető eléggé egy 6 hónaposnak, aki egyáltalán nem tud ülni).
2012. nov. 9. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet hülyeséget írok,de szerintem nagy méretbeli különbségek nincsenek ebben a kategóriában.

Nekünk Britax First Class Plus van.Mi meg vagyunk vele elégedve,elfér benne rendesen a 9 hónapos,11 kg-os kisfiúnk.

Amit még anno néztünk,az a MaxiCosi Tobi volt.Ez nagyon jó ár-érték arányban,és tök szuper a huzata!

2012. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, a Peg P.üléshez kellett volna még egy fél méter öv, az olcsó vacak meg belefér. Szóval sajna nagy különbségek vannak. Ez adódik pl. abból is, hogy fém, vagy műanyag vázas-e az ülés.

A nagylányomnak Giordani Mythos volt, bár sokáig nem tudtuk használni, mert hosszú a csaj, de ezt meg már nem lehet kapni :(

2012. nov. 9. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Concord Ultimaxunk van,és Suzuki Swiftünk.Születése óta használjuk,most 2.5 éves.Nagyon szeretjük és kiváló a töréstesztje!
2012. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Komolyan? Befér egy Suzukiba?

Akkor egy kérdés: tudom, hogy jó a töréstesztje, mindenki isteníti, de nekem mégis fapadosnak tűnik másokhoz viszonyítva, olyan kemény az ülőrésze, nem? A fejrész meg végképp kemény, ahogy megfogdostam...

2012. nov. 9. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Befér :)

Imádjuk!Fapados?Hát nem tom :) A lányom nagyon szereti :D

És nekem sincs vele semmi bajom,sőt!

Pedig az én gyerekem nagy kényelem párti!Ha valami nem kémyelmes neki,olyan hisztit csap,hogy ihaj :)

Ha van Brendon a környéketeken,menjetek be és kérjétek meg,hogy vigyenek ki az autóhoz egyet ,hogy belepróbáljátok.Mis is így vettük meg.Sajnos a nagyobb ,és jó minőségű ülések valóban nem férnek be.A jó minőséghez pedig mindenképp ragaszkodtam....

2012. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!